Asus Zenfone 3 Türkiye'de ne zaman satışa çıkıyor?

Alaattin Han
361 kere okundu

Teknoloji

Asus Zenfone 3 Türkiye'de ne zaman satışa çıkıyor? - Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz ay Türkiye'ye gelmesi beklenen Asus Zenfone 3 henüz Türkiye'de satışa çıkmış değil.Peki Asus Zenfone 3'ü ne zaman raflarda görülecek?

Asus'un bugüne kadar satışa sunduğu en iyi akıllı telefonları olarak nitelendirilen Asus Zenfone 3 ailesi, bu yılın Mayıs ayında resmi olarak duyurulmuş ve cihazlar dünya genelinde Ağustos ayı içerisinde satışa çıkmaya başlamıştı.

Asus Zenfone 3 Türkiye'de ne zaman satışa çıkıyor?


Birçok ülkede Asus Zenfone 3, Zenfone 3 Deluxe ve Zenfone 3 Max cihazları satışa sunulurken Asus'tan gelen açıklama cihazların Ekim ayının ortalarına doğru Türkiye'de satışa sunulacağı yönündeydi. Özellikle Zenfone 2 ailesinden memnun olan kullanıcıları Zenfone 3'lerin Türkiye'de satışa çıkmasını beklerken Asus tekrar bir ertelemeye gitti ve Ekim ayı içerisinde Zenfone 3 ailesini satışa sunmayarak herkesi şaşırttı.

Asus Zenfone 3 ne zaman Türkiye'ye geliyor?


Son bilgilere göre Asus Zenfone 3'ün Türkiye'deki basın toplantısı Kasım ayı içerisinde gerçekleştirilecek ve Asus'un yeni akıllı telefonları basın toplantısından kısa bir süre sonra raflardaki yerini alacak. Henüz cihazların satış tarihi net olarak belirtilmese de Zenfone 3'ü Türkiye'de Kasım ayının 2. ya da 3. haftasında raflarda görülmesi tahmin ediliyor.


Teknoloji Haberleri

Yorum