Athena Gökhan'ın saçları O Ses Türkiye'nin gündeminde

Oğuzhan Hacıoğlu
1002 kere okundu

Magazin

Athena Gökhan'ın saçları O Ses Türkiye'nin gündeminde - Magazin Haberleri

O Ses Türkiye'nin 29 Ekim'de ekranlara gelen bölümünde Athena Gökhan'ın çocukluk fotoğrafını gören Acun gülme krizine girdi ve 'bu programı daha fazla sunamayacağım' dedi

O Ses TÜrkiye'nin 29 Ekim'de yayınlanan yeni bölümünde stüdyoda eğlenceli dakikalar yaşandı. Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiye jürilerinden Gökhan'ın çocukluk fotoğrafını ekranlara yansıtması stüdyodakieri gülme krizine soktu. Hakan ve Gökhan'ın çocukluk fotoğrafının ekrana verilmesinin ardından başarılı yapımcı Acun Ilıcalı "Bu ne abi, daha fazla sunamayacağım ben bu programı" diyerek stüdyodakileri güldürdü. Acun Ilıcalı'nın tepkisine karşılık Murat Boz ve Hadise de kahkahalara boğuldu.

gökhan o ses türkiye saçları

Gökhan ve Hakan'ın çocukluk fotoğrafı olay oldu

O Ses Türkiye'de 3 yıldır jüri üyeliğine devam eden Athena Grubu üyelerinden Gökhan'ın ve kardeşi Hakan'ın çocukluk fotoğrafı şaşkına çevirdi. Acun Ilıcalı kendisine telefonda gösterilen çocukluk fotoğrafının ekranlara yansıtılmasını isterken okul yıllarına ait küçüklük dönemlerini gören Gökhan Özoğuz yine dondu kaldı. Gökhan'ın çocukluk fotoğrafı sonrası duraksamasının ardından başarılı şarkıcı sempatik tavırlar sergiledi.

o ses türkiyede gökhanın saçları olay oldu

Acun Ilıcalı gözlerine inanamadı

Programın olağan akışı devam ederken Acun Ilıcalı'ya uzatılan telefonda Hakan ve Gökhan'ın okul yıllarından çocukluk fotoğraflarının yer alması Acun Ilıcalı'yı oldukça şaşırttı. Gözlerine inanaamayan Aucn Ilıcalı "bu ne abi" diyerek izleyenleri güldürdü.


Magazin Haberleri

Yorum