Atiye'nin yeni filmi 'Bana Git De' ne zaman vizyona girecek?

Oğuzhan Hacıoğlu
373 kere okundu

Magazin

Atiye'nin yeni filmi 'Bana Git De' ne zaman vizyona girecek? - Magazin Haberleri

Güzel şarkıcı Atiye önümüzdeki günlerde çıkaracağı yeni albümün yanı sıra Bana Git De adlı sinema filmiyle de sinemada olacak. Yeni filmin vizyon tarihini açıklayan Atiye filmle ilgili detaylar verdi

Geçtiğimiz günlere yeni bir sinema filminin çekimlerine başladığını duyuran Atiye reklam çalışmaları kapsamında Penti adlı çorap firmasının tanıtım günlerinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Penti'nin gençleşen bir marka olma yolunda ilerlediğini ifade eden Atiye, reklam yüzü olmak için Penti'yitercih etmesinin nedeninin firmanın çalışanlarının güler yüzlü olmasının kendisini etkilediğini dile getirdi.

Atiye yeni filmi Bana Git De ile ilgili önemli bilgiler verirken Tayanç Ayaydın filme kendisini hazırlamasının hikayesini şöyle anlattı; " Hikâye gereği bana karşı mesafeli durarak hazırladı. Sette de filmdeki gibi mesafeliydik. Birbirimizle çok konuşmuyorduk. Bu sayede Leyal ve Ali, olmaları gerektiği gibi oldular. İlk filmim olarak saydığım Tayanç Ayaydın’la çalışmak işimi kolaylaştırdı"

Öte yandan yeni filminde canlandıracağı karakter ile ilgili bilgiler de veren Atiye, Leyal Adlı karakterin hikayesi için " Gözü kara bir şekilde hayallerinin peşinden koşması, her şeyi geride bırakıp benim cesaret edemeyeceğim şeylere cesaret etmesi beni etkiledi. Leyal, Urfa’nın bir köyünde yaşıyor. Uzun zamandan beri müzik yapıyor, pavyonda çalışıyor ama hayalleri var. Ünlü bir şarkıcı olmak için oradan uzaklaşıp İstanbul’a gitmek istiyor. Tabii başka nedenler de var. Çok acıklı bir hikâyesi var Leyal’in" şeklinde konuştu.

Atiye'nin yeni filmi Bana Git De'nin vizyon tarihi

Filmin çekimlerinin tammalandığını dile getiren Atiye yni filminin vizyon tarihi ile ilgili yaptığı açıklamada ise 25 Kasım tarihinde bu filmin sinemaseverlerle buluşacağını dile getirdi. Filmde Atiye'ye Tayanç Ayaydın'ın yanı sıra Seyyal Taner, Umut Oğuz, Rıza Sönmez ve Kaan Yılmaz gibi isimler de eşlik edecek.

Etiketler: atiyefilm

Magazin Haberleri

Yorum