Ayça'nın eski sevgilisi Emre Atik kimdir? Ayça'yı dövdü mü?

Serhat Ramay
1428 kere okundu

Kısmetse Olur

Ayça'nın eski sevgilisi Emre Atik kimdir? Ayça'yı dövdü mü? | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Kısmetse Olur yarışmacısı Ayça'nın eski sevgilisi Emre Atik ile hala görüştüğü ortaya çıktı. Eleme gecesinde skandal üstüne skandal yaşandı. Ayça'nın eski sevgilisi Emre Atik'ten daha önce de dayak yediği iddia edilmişti.

Ayça eski sevgilisi Emre Atik ile hala görüşüyor mu? Gökhan Ayça’yı eski sözlüsü Emre Atik ile sıkıştırdı. Kısmetse Olur evinde Ayça’nın eski aşkı Emre Atik ile olan ilişkisi çok konuşuldu. Gökhan Ayça’yı insanları aldatmakla itham etti.

Hafta içinde Aykut da Ayça tarafından aldatıldığını itiraf etmişti. Aykut, “Giden Onur gibi düşünüyorum. Burada birini tanıyıp da seveceğimi düşünmüyorum. İlk kez birine yaklaşıp ondan hoşlandığımı söyledim. Ama pişman oldum” diye konuştu.

ayçanın sevgilisi emre atik kimdir

AYÇA'NIN ESKİ SEVGİLİSİ EMRE ATİK KİMDİR?

Gökhan’ın Kısmetse Olur gecesindeki itirafları büyük olay oldu. Gökhan, Ayça’nın eski sevgilisi Emre Atik ile telefonda konuştuğunu anlattı. Gökhan, “Emre ile telefonda konuştuk. Bana Ayça’nın bütün stratejilerini anlattı. Ayça bu evde ilk kez bana aday olacağını sonra da Aykut’a yöneleceğini söylemiş Emre’ye. Bütün bunları ben Emre Atik’ten öğrendim” diye konuştu.

Emre Atik geçen sezon Kısmetse Olur yarışmasında boy göstermişti. Kısmetse Olur’un eski yarışmacısı, yarışmada olmasa da özel hayatında Ayça ile uzun soluklu bir ilişki yaşamıştı. Ancak eleme gecesinde ortaya çıktı ki Ayça ile Emre Atik’in ilişkisi hala devam ediyor.

Ayça eski ilişkilerinde olduğu gibi Emre atik ile de inişli çıkışlı bir ilişki yaşamış. Zaman zaman Emre Atik’ten dayak yediği iddialarıyla gündeme gelmişti.


Kısmetse Olur Haberleri

Yorum