Aynur Aydın'ın Damla Damla adlı yeni klibi Youtube'da

Oğuzhan Hacıoğlu
735 kere okundu

Magazin

Aynur Aydın'ın Damla Damla adlı yeni klibi Youtube'da - Magazin Haberleri

2015 yılında piyasaya çıkardığı Günah Sevap adlı şarkısı ile uzun süre müzik listelerinde üst sıralarda yer alan Aynur Aydın yeni klibi Damla Damla ile Youtube'da izlenmeye başladı.

Günah Sevap adlı şarkısı ile müzik listelerini alt üst eden Aynur Aydın 2015 yılında yakaladığı başarının ardından bir süre müzik çalışmalarına ara vermişti. Ekim ayının sonlarında yeni video klibi olan Damla Damla ile müzik piyasasına geri dönen Aynu Aydın'ın yeni şarkısı 2 günde 1 milyon izlenmeye ulaştı. Birçok şarkıcının yeni şarkılarını piyasaya sürdüğü Ekim döneminde başarılı bir çıkış yapan Aynur Aydın takipçilerinden tam not aldı.

Youtube'da NetD platformu altında izlenmeye sunulan Damla Damla klibinin Seyhan Müzik Prodüksiyon'a ait olduğu ifade edildi. Son albümü Emanet Beden'de yer alan parçası Damla Damla'yı kliplendiren Aynur Aydın Twitter'dan yeni klibini böyle duyurmuştu.

Aynur Aydın'ın yeni klibi ile ilgili yapılan yorumlarda şarkının klip ile oldukça uyumlu olduğu ifade edilirken güzel şarkıcının önümüzdeki günlerde yer alacağı sahne programlarında Damla Damla'nın sıklıkla istek alacağı dile getirildi.

İşte Aynur Aydın'ın Damla Damla klibi


Magazin Haberleri

Yorum