Ayşen Gruda Renkli Sayfalar'da Kemal Sunal'ı andı

Oğuzhan Hacıoğlu
263 kere okundu

Magazin

Ayşen Gruda Renkli Sayfalar'da Kemal Sunal'ı andı - Magazin Haberleri

Türk sinemasının usta isimlerinden Ayşen Gruda, Renkli Sayfalar'da Kemal Sunal, Ayşen Gruda ve Şener Şen ile ilgili anılarından bahsetti.

Kanal D'nin sevilen magazin programı Renkli Sayfalar'ın bugünkü canlı yayın konuğu usta oyuncu Ayşen Gruda oldu. İsraf ve eski arkadaşları üzerine samimi açıklamalar yapan Ayşen Gruda programda anılarından bahsetti.

Knuşmasına Adana'da yaşanan acı olaydan bahsederek başlayan "Bu bir yüz karasıdır, biz bunun hesabını nasıl vereceğiz" diyen Ayşen Gruda, yangın merdiveninin kilitli olmasına isyan ederek "Çocukların canlarından daha mı önemli" diye sordu.

Yaşam tarzı üzerine açıklamalar yapan Gruda, ömrü boyunca hiöbir zaman israfi benimsemediğini hep israftan kaçtığını dile getirdi. Çöpe atılan ekmeklerin, alınan lüks araçların, hotellerde yenilen yemeklerin tamamının israf olduğunu ifade eden usta oyuncu geçtiğimiz pazartesi günü Şener Şen ile biraraya geldiğini ve bir süre sohbet ettiklerini sözlerine ekledi.

KEMAL ÇOK MÜTEVAZİ BİR ADAMDI

Eski anılarından bahseden Ayşen Gruda, Kemal Sunal'ın çok mütevazi bir insan olduğunu oldukça iyi paralar kazanmasına tüm Türkiye'yi güldürmesine rağmen üniversite eğitimini tamamladığını belirtti.

En çok özlediği isminse Adile Naşit olduğunu dile getiren Ayşen Gruda, usta oyuncunun anaç tavrının kendilerini çok etkilediğini söyledi.


Magazin Haberleri

Yorum