Ayyıldız Tim'den Serdar Kılıç için FETÖ iddiası

Serhat Ramay
298 kere okundu

Türkiye

Ayyıldız Tim'den Serdar Kılıç için FETÖ iddiası - Türkiye Haberleri

Daha önce yayınladığı bilgilerle ve belgelerle büyük ses getiren Türkiye'nin ünlü hacker grubu Ayyildiz Tim Türkiye'nin Washington Büyükelçisi'nin FETÖ ile bağlantılı olduğunu iddia etti

Ayyıldız Tim, Türkiye Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç ile Fetullah Gülen cemaatine yakınlığı ile bilinen İlhan Tanır'a ait olduğu iddia edilen bir yazışmayı yayınladı. Yazışmada büyükelçinin daha önce MİT Müsteşarlığı için adı geçtiği döneme ilişkin ifadeler yer alıyor.

"FETÖ DESTEKLİ MİT MÜSTEŞARI MI OLACAKTINIZ?"

Ayyıldız Tim'in bu yazışmadan hareketle FETÖ destekli MİT Müsteşarı mı olacaktınız sorusunu yönelttiği Büyükelçi Kılıç'tan da Twitter üzerinden yanıt geldi. Kılıç, "Benim sadakatimin devletime, bayrağıma ve milletime olduğunu bilen biliyor, en iyi de FETÖ yandaşları biliyor, boşuna karalamaya çalışmayın." açıklamasında bulundu.

Ayyıldız Tim'in Twitter hesabından şu paylaşımlar yapıldı:

Serdar Kılıç ise şu yanıtı verdi;

KILIÇ YAZIŞMALAR İÇİN "KARALAMA KAMPANYASI" DEDİ

“Benim sadakatimin devletime, bayrağıma ve milletime olduğunu bilen biliyor, en iyi de FETÖ yandaşları biliyor, boşuna karalamaya çalışmayın. Bir twit hesabından başlatılan karalama kampanyası ve bu çerçevedeki hakaretler ve haksız suçlamalar için tabiatıyla yargıya başvuracağım. Anlaşılan FETÖ mensubu hainler burada yürüttüğümüz mücadeleden çok rahatsız olmuşlar. Daha da olacaklar. Bir adım geri durursam namerdim.”


Türkiye Haberleri

Yorum