Aziz Kiraz Hürriyet Gazetesi’ne röportaj verdi

0
41

Ve Kazanan adlı müzik yarışmasının ardından O Ses Türkiye’ye katılarak büyük başarı sağlayan Aziz Kiraz Hürriyet Gazetesi’nden Hakan Gence’ye röportaj verdi.

Uzun zamandır şarkı söylediğini ifade eden Aziz Kiraz sesini daha geniş kitlelere duyurabilmek adına bu yarışmalara katılma kararı aldığını dile getirirken 2 yaşından bu yana şarkı söylediğini belirtti.

O Ses Türkiye’de yarıştığı dönemde lise son sınıf öğrencisi olduğunu ve bu yüzden derslerine çok fazla ağırlık veremediğini söyleyen Aziz Kiraz bu yıl daha iyi çalışarak sahne sanatları bölümünü okumak istediğini ifade etti.

Sahnelerde çokmutlu olduğunu söyleyen Aziz amacının şarkılarını insanlara söyleyebilmek olduğunu bu yüzden çok çalıştığını dile getirirken emeğinin karşılığını da Hadise, Murat Boz ve Şebnem Ferah gibi şarkıcıların takdirini kazanarak aldığını belirtti.

İlk single parçası Efso ile ilgili de konuşan genç şarkıcı şarkının sözleri içerisinde en çok dikkatini çeken kelimenin efso olduğunu belirtirken efsane kelimesinin kısaltılmış hali olduğunu söyledi.

https://www.instagram.com/p/BR11RXRjlCU/?taken-by=azizkiraz&hl=tr

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here