Aziz Yıldırım’ın yanındaki kırmızı elbiseli güzel sarışın da kim?

0
78

İstanbul’da oynanan Euroleague’deki Final Four heyecanı nefesleri keserken Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın iki yanındaki kırmızı elbiseli sarışın güzelin kim olduğu büyük merak konusu oldu. Sarışın güzelin CSKA Başkanı’nın sevgilisi, Rus volebolcu İlona Korstin olduğu öğrenildi.

Süper Lig’de ve Ziraat Türkiye Kupası’nda havlu atınca Fenerbahçe yüzünü parkeye döndü. İstanbul’da dünya devi İspanyol Real Madrid’i konuk eden Fenerbahçe, ilk yarıyı 44-34 önde kapattı.

Maçı en ön sırada Ertuğrul Özkök ile birlikte İzleyen Aziz Yıldırım’ın iki yanındaki koltuğa maçın ilerleyen dakikalarında kırmızı elbiseli, sarışın uzun saçlı güzel bir kadın oturdu. Aziz Yıldırım sarışın kadın koltuğa ilk oturduğu anda şöyle bir baktı ancak sonrasında maç boyunca o yöne doğru bakmamaya çalıştı.

Sosyal medyada Aziz Yıldırım’ın yanına oturan kırmızı elbiseli, sarışın genç kadının kim kim olduğu merak konusuydu. Herkes bu sorunun yanıtını aradı. Ancak hala kimse bu sorunun cevabını sonradan ortaya çıktı. Ünlü Rus milli voleybolcu İlona Korstin.

Not: Haberin fotoğrafları Fanatik gazetesinin internet sitesinden alınmıştır.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here