Babam ve Ailesi 6. bölüm fragmanı yayınlandı

Serhat Ramay
4200 kere okundu

Babam ve Ailesi

Babam ve Ailesi 6. bölüm fragmanı yayınlandı | Televizyon - Babam ve Ailesi Haberleri

Babam ve Ailesi son bölümün ardından 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Kadir ile Mert kendi arasında, Suzan ile Nilgün de kendi arasında hesaplaştı. Babam ve Ailesi yeni frgman

Kemal'in ailesini İstanbul'a getirdiği, Çiçek'in büyük bunalım yaşadığı, Mert'in kederlere savruludğu Babam ve Ailesi yeni fragmanı yayınladı. Pazartesi günlerinin en çok izlenen dizisi olan Babam ve Ailesi yeni fragmanı cevapsız soruları da beraberinde getirdi. Sevilen dizine gelecek hafta neler olacak?

Babam ve Ailesi 6. bölüm ilk fragman

Hasret’in kaçırılması nedeniyle Adana’ya giden Kemal önce kızını kurtardı ardından da 25 yıllık büyük aşkı Nilgün’e evlenme teklif etti. Caner, Hasret ve Nilgün, Kemal’in teklifiyle İstanbul’a döndü.

İşte sevilen dizi Babam ve Ailesi'nin yeni fragmanı

Nilgün ve Suzan'ın karşılaşması Nilgün'ün İstanbul'a dönmesine pişman olmasına neden oldu. Çocukları apar topar Adana'ta götürdü. Adana'ya dönen aile büyük trajediler yaşamaya başladı. Hasret'in başı bir kez daha derde girdi. Bu kez büyük bir dert.

babam ve ailesi 6. bölüm fragmanı

Babam ve Ailesi son bölümde neler yaşandı?

Suzan ile Nilgün’ün İstanbul’daki hesaplaşması son bölüme damga vurdu. Suzan “Oğlunu hasta yatağında öldürmeliydim” deyince Nilgün büyük bir şok yaşadı. Soluğu Kemal’in yanında aldı ve “Suzan’ın oğlumu öldürmeye çalıştığını biliyor muydun” diye sordu.

İlgili baba ayaklarını kes. Çiçek’in okuluyla ilgilenmeler, bana sevgilimi sormalar. Sen kararını verdin, onları seçtin. Ona göre davranacaksın” dedi. Kema ise “Ben çocuklarımın arasında bir tercih yapmadım” dedi. Mert’in son sözleri “Sen artık bundan sonra benim babam değilsin” oldu.

Mert ile Kadir’in ikinci karşılaşmasında da tansiyon yükseldi. Kadir, kardeşi ve annesinin İstanbul’a gelişi en çok Mert’i etkiledi. En çok onu üzdü ve yaraladı.

Nilgün, Suzan’ın söyledikleri nedeniyle Kemal’i suçladı. “Belki de İstanbul’a gelmekle büyük hata yaptık. Eski hayatımıza dönmek istiyorum” dedi.

Son bölümde gerilim iyice tırmanırken Mert evi yakmaya kalktı. Eve Kadir'i de çağıran Mert büyük bir kıskançlık kriziyle evi benzin döküp yaktı. Babaları Kemal son anda yetişip bu yangına engel olmaya çalıştı.

Babam ve Ailesi yeni fragman haberi ilginizi çektiyse, dizinin önceki bölümlerinde neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

Babam ve Ailesi 4. bölüm özeti

Etiketler: babam ve ailesi

Babam ve Ailesi Haberleri

Yorum