Babam ve Ailesi fragmanında Kemal vuruldu mu? İşte Babam ve Ailesi yeni fragmanı

Serhat Ramay
251 kere okundu

Babam ve Ailesi

Babam ve Ailesi fragmanında Kemal vuruldu mu? İşte Babam ve Ailesi yeni fragmanı | Televizyon - Babam ve Ailesi Haberleri

Babam ve Ailesi 10. bölümü fragmanı son bölümün hemen ardından yayınlandı. Ani gelişen olaylar sonunda evdeki partide Kemal vuruldu mu? Yayınlanan yeni bölüm fragmanında Kemal’in görünmemesi seyirciyi merak içinde bıraktı.

Babam ve Ailesi fragmanında Kemal'in annesi artık patronluğunu ilan etti. Kemal'in eşi Nilgün'ün ölmesini isteyecek kadar ileri giden Kemal'in annesi, oğlunun ölüm tehlikesi yaşamasına neden oldu.

BABAM VE AİLESİ FRAGMANI

Dizinin yayınlanan yeni fragmanında Kemal'in annesi, Suzan, Fadıl ve Sinan Tuzcu'yu da yanına alıp "Artık patron benim. Ben ne dersem o olacak" diyor. Öte yandan Kemal'in yokluğunda onun annesinin yaptığı ilk iş, Nilgün ve ailesini evden attırmak oldu.

Kemal vuruldu mu? Bir silah patladı ancak kimin vurulduğu hala belli değil. Babam ve Ailesi 10. bölüm fragmanında Kemal'in vurulup vurulmadığı belli değil.

BABAM VE AİLESİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Suzan’ın partiye Kemal’in eski en yakın arkadaşı Sinan Tuzcu ile katılması büyük olay oldu. Kemal’i kıskandırmak içni her yolu mübah sayan Suzan, partiye Sinan ile el ele katıldı.

Babam ve Ailesi 10. Bölüm Fragmanı yayında! Ani gelişen olaylar sonucunda Kemal'in son durumu ne? Kemal'in şirketi annesine mi kaldı? Babam ve Ailesi, 21 Kasım Pazartesi saat 20.00'de Kanal D'de!


Babam ve Ailesi Haberleri

Yorum