Babam ve Ailesi yedinci bölüm birinci ve ikinci fragmanı yayınlandı -izle

Serhat Ramay
1516 kere okundu

Babam ve Ailesi

Babam ve Ailesi yedinci bölüm birinci ve ikinci fragmanı yayınlandı -izle | Televizyon - Babam ve Ailesi Haberleri

Babam ve Ailesi yeni fragmanı son bölümün hemen ardından yayınlandı. Mert ile Kadir arasındaki sular durulurken yeni fragmanda iki ailesi başka zorluklar bekliyor. İşte Babam ve Ailesi 7. bölüm 1. ve 2. fragmanı.

Kanal D'nin en sevilen aile draması Babam ve Ailesi 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Kemal'den boşanan Suzan'ın büyük bir iç sıkıntısı yaşadığı yeni bölüm fragmanında hangi ipuçları var?

Yeni bölüm fragmanı

Dizinin yeni bölüm fragmanında neler var? Nilgün'ün kardeşi sonunda aileye en büyük kötülüğü yapmaya karar verdi. Suzan ile işbirliği yapan Fadıl, "Kemal'e kızgınsın. Ben de kızgınım. Sen bana hak ettiğim hayatı ver ben de sana intikam alman için gerekli kapıları açayım" dedi.

Babam ve Ailesi 7. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı. Fragmanda Mert ve Kadir sonunda geçici bir ateşkes imzaladı. Babaları onların şirkette birlikte görev almalarını istedi. Suzan ise şirketi Kemal'in elinden almak için kirli bir işbirliği içinde.

Babam ve Ailesi son bölüm

Nilgün ile Suzan arasındaki atışmalar diziye damga vurdu. Son bölümde Kadir ile Mert’in arasını düzeltmek baba Kemal’e düşerken Hasret de küçük kardeşi Çiçek’e ablalık yapmaya başladı.

Fadıl yine ailenin başını belaya sokacak

Nilgün’ün Adana’da kalan kardeşi Fadıl yine türlü hilelerle ailenin başını belaya sokmak üzere. Hasret'i kaçıran ve cezaevine düşen kötü adam ondan tam 1 milyon lira istiyor. Fadıl'ın bu parayı nasıl bulacağı büyük merak konusu.

Nilgün alışveriş yapamadan döndü

Kemal, Nilgün ve kızı Hasret’i mağazaya nişan alış verişi için gönderdi. Ancak gittikleri lüks mağazada Suzan’ın en yakın arkadaşı da vardı ve Nilgün’ün o mağazada alışveriş yapmasına engel oldu.

Başından beri Kemal’in annesi oğlunun Nilgün ile evliliğine karşıydı. Aradan çok uzun zaman geçti ancak Kemal kafasına koyduğunu yapmaya başladı. Annesi de bu arada boş durmadı ve Nilgün’e evlilik sözleşmesi imzalattı.

Dizinin başrol oyuncuları

Başrolünde Bülent İnal'ın yer aldığı dizinin kadın başrol oyuncuları Öyle Bir Geçer Zaman ki ile meşhur olan Ayça Bingöl ve Maral ve Umutsuz Ev Kadınları gibi dizilerden tanıdığımız ve en son olarak da Buyur Bi'De Burdan Bak adlı komedi programında boy gösteren Ceyda Düvenci var.

Aşağıda Babam ve Ailesi dizinin başrol oyuncularını ve temel karakterleri inceleyebilirsiniz.

baam ve ailesi oyuncuları

Babam ve Ailesi 6. bölüm ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


Babam ve Ailesi Haberleri

Yorum