Bahar Candan ve Dondurma Gibisin şarkısı

0
135

Bahar Candan Dondurma Gibisin şarkısıyla ortamlarda fırtına gibi esmeye başladı. Şarkıyı ilk olarak İşte Benim Stilim podyumunda söyleyen Bahar Bandan bugün de Renkli Sayfalar adlı magazin programına katıldı.

İşte Benim Stilim yarışmacısı olarak ünlenen Bahar Candan şimdilerde Dondurma Gibisin adlı şarkısıyla adından söz ettiriyor. Şarkıyı ilk olarak İŞte Benim Stilim podyumunda öyleyen Bahar Candan fenomen olmaya emin adımlarla ilerliyor.

Kerim Candan’a atfedilen Vur Bana şarkısı bir anda fenomen olmuştu. Bahar Candan da Dondurma Gibisin isimli yeni şarkısıyla son zamanlarda oldukça popüler olmuş vaziyette. İşte Benim Stilim’deki gala gecesinde sürpirz şekilde elinde mikrofonla sahneye çıkan Bahar Candan, izleyenlere büyük bir sürpriz yapmıştı.

Bahar Candan’ın Dondurma Gibisin şarkısı

Donndurma Gibisin şarkısının sözleri ve bestesi Murat Anılay yazdı. Murat Yaprak da şarkının prodüktörlüğünü yaptı.

Bahar Candan bugün de Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar programına konuk oldu. Orada da Dondurma Gibisin şarkısını söyleyen Bahar Candan twitter’ın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başardı. Bahar Candan prorgamda yeni şarkısını 4 Peynirli Pizza şarkısını müziksiz canlı olarak söyledi.

Bahar Candan’ın Dondurma Gibisin şarkısının sözleri

Hava bugün daha sıcak,
Seni gördüğüm andan beri.
Kafesi parçalayıp attım,
Özgürce sevebilmek için seni.

Yaz meyvesi tadında
Dondurma gibisin.
Birazcık yesem, çok çabuk erir misin?
İki tane almayalım, paylaşmak güzeldir.
Dudaklar buluşsun, “yok” “dur” demeyelim.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here