Bahar Candan’ın yeni şarkısı: Kendi Düşen Ağlamaz

0
28

İşte Benim Stilim yarışmacısı Bahar candan yeni bir şarkıyla podyumda kendini gösterdi. Pazar günü yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasında “Kendi Düşen Ağlamaz” adlı şarkısını seslendiren Bahar Candan “Şarkıcı olmak çok zor” dedi.

Bahar Candan ve Kendi Düşen Ağlamaz şarkısı

Büyük beğeniyle izlenen moda ve stil yarışması İşte Benim Stilim’de Bahar Candan fırtınası esti. Yarışmanın en ilginç isimlerinden biri olan Bahar Candan, “Kendi düşen ağlamaz” adlı pop şarkısıyla sahne aldı.

Bahar Candan’ın yeni şarkısının sözleri şu şeklide:

Kendi düşen ağlamaz, sus kötüye bir şey olmaz

Aşkım seni yakıyorsa bir duşa gir hiçbir şeyin kalmaz

Seninle harcadığım günüme üzülüyorum, dünüme, ünüme.

Söylediği şarkının ardından konseptini tanıtan Bahar Candan çantasını almayı unuttu. Bu durumu “Şarkıcı olmak çok zor” sözleriyle açıklayan Bahar Candan’ın yeni şarkısının beğenilip beğenilmeyeceği merak konusu.

Bilindiği gibi şarkıcılığa heveslenen Bahar Candan daha önce de “Dondurma gibisin” şarkısıyla boy göstermişti.

Jüri üyeleri Bahar Candan’ın şarkısı hakkında yorum yapmaktan kaçındı. Bahar Candan’ın elbisesi jüri tarafından beğenilmedi. Nur Yerlitaş, Kerimcan, Kemal Doğluu, ve Uğurkan Erez, Bahar Candan’ın pembeli elbisesini beğenmediklerini açıkladı. Ağırlıklı olarak Bahar Candan’a 5 puan verdiler.

İvana Sert ise Bahar’ı çok beğendiğini belirtti. Şarkısından hoşlandığını anlattı. İvana Sert, Bahar Candan’a “Kötü bulmadım ama daha iyi olabilir” diyerek 6

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here