Bahçeli: Artık sabır taşı çatladı

Serhat Ramay
157 kere okundu

Türkiye

Bahçeli: Artık sabır taşı çatladı - Türkiye Haberleri

Van, Elazığ ve Bitlis'teki terör saldırılarına tepki gösteren MHP Genel Başkanı DEvlet Bahçeli, 'Artık sabır taşı çatlamıştır' dedi.

Devlet Bahçeli, düzenlenen terör saldırılarına ilişkin Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

Hain terör örgütü PKK'nın düzenlediği kanlı saldırılardan sonra, MHP Genel Başkanı DevletBahçeli, değerlendirmelerde bulundu.

"Artık sabır taşı çatlamıştır" diyen MHP Lideri, şunları söyledi;

Terörizm şiddet ve dehşet yüzünü her gün göstermekte, Türkiye çok cepheden saldırı altında tutulmaktadır. Artık sabır taşı çatlamıştır. Saldırıların biri biterken, diğeri başlamaktadır. Türkiye’de acı ve korkudan başka her konu ikinci plandadır.

PEŞ PEŞE GELEN KARA HABERLER..

Bugün peş peşe gelen kara ve kahredici haberler milletimizi bir kez daha zelzele gibi sarsmış, bir kez daha elem ve endişeye sevk etmiştir.

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü’ne PKK’lı teröristler bomba yüklü araçla saldırmışlardır. Kan tutkunu caniler Elazığ’ı kana bulamışlardır.

Bu kapsamda 3 polisimiz şehit olurken; 85’i polis, 60’ı sivil olmak üzere 145 kardeşimiz yaralanmıştır. 20 kardeşimizinde durumu ağırdır.

Bitlis’in Hizan ilçesi yakınlarında, bir askeri aracın geçişi sırasında PKK’lı hainler yola döşedikleri patlayıcıyı infilak ettirmişlerdir.

Bu hunhar terör saldırısında; 5’i asker, 1’i korucu olmak üzere 6 kardeşimiz şehit düşmüş, 6’sı da yaralanmıştır.

Şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailelerine, silah arkadaşlarına ve aziz milletimize başsağlığı, yaralılara da şifa niyaz ediyorum.


Türkiye Haberleri

Yorum