Bakırköy Yenibosna'da otobüs kundaklayan kim?

Serhat Ramay
273 kere okundu

Yaşam

Bakırköy Yenibosna'da otobüs kundaklayan kim? - Yaşam Haberleri

Bakırköy Yenibosna'da park halindeki otobüsü kundaklayan kim? Gece yarısı otomobil kundaklanmasından sonra şimdi de Bakırköy'de otobüs kundaklandı. Otobüsü kundaklayanın kimliğinin tespit edildi.

İstanbul'un pek çok semtinde arabaları kundaklayıp kaçanlar önceki günlerde yakalanmıştı. Yapılan sorgulamada araçları kundaklayanların PKK'lı terörisler olduğu ortaya çıktı. Bu kez Bakırköy'de bir kundaklama olayı yaşandı. Bakırköy otobüs durağındaki bir otobüs kundaklandı. Kundaklayan kişinin kimliği kısa sürede tespit edildi.

Bakırköy'deki otobüsü kundaklayan kim?

İddiaya göre otobüsü kundaklayan kişi, madde bağımlısı biri. Şahsın daha önce de araç kundaklama olayına karıştığı ortaya çıktı. Otobüs durağında park halinde bulunan bir otobüs kundaklandı. Kundaklanan otobüs kullanılamaz hale gelirken, alevlerin sıçradığı 4 araçta da maddi hasar meydana geldi. Bakırköy'de otobüs durağında park halinde bulunan bir otobüs madde bağımlısı olduğu öne sürülen bir şahıs tarafından kundaklandı.

Bakırköy Yenibosna'da otobüs kundaklayan kim

Hasar büyük

Olayda bir otobüs kullanılamaz hale gelirken, alevlerin sıçradığı 4 araçta da maddi hasar meydana geldi. Yenibosna otobüs durağında park halinde bulunan bir otobüste yangın çıktı. Kısa sürede tüm otobüsü saran alevler, otobüsün yakınında park halinde bulunan 4 araca daha sıçradı.

Yangın kısa sürede söndürüldü

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yanan araçlara müdahale ederek yangını kısa sürede söndürdü. Olayda, yangının başladığı 34 BF 2114 plakalı otobüs kullanılamaz hale gelirken, alevlerin sıçradığı iki halk otobüsü, bir kamyon ve bir otomobilde de maddi hasar meydana geldi.

Bakırköy'de otobüs kundaklandı

Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri, park halindeki otobüsün madde bağımlısı bir şahıs tarafından kundaklandığını belirledi. Otobüs durağı yakınında yakalanarak gözaltına alınan şahsın daha önce de araç kundaklama olayına karıştığı öğrenildi.


Yaşam Haberleri

Yorum