Banu Alkan'dan Donald Trump anısı

Oğuzhan Hacıoğlu
192 kere okundu

Magazin

Banu Alkan'dan Donald Trump anısı - Magazin Haberleri

ABD'nin 45. başkanı seçilen Donald Trump ile ilgili bir anısını anlatan Banu Alkan, Donald Trump'ın kendisine 'küçük hanım' diye hitab ettiğini belirtti.

ABD'de başkanlık seçimlerini kazanan Trump'la ilgili Miami'de 20 yıl önce yaşadığı ve unutamadığı bir anısını paylaşan Alkan, şu ifadelere yer verdi: "Bir davet için Miami'deydim. Konakladığım otelin bahçesindeki çimenler de gerçekten çok güzel görünüyordu. Ancak bir gün bu çimenlerin üzerine çadırlar kurulduğunu gördüm. Buna çok sinirlendim ve bunun nedenini sordum; görevliler New York'dan bir iş adamı geleceğini söyledi ve hazırlıkların da onun adına yapıldığını belirttiler.

BANU ALKAN'DAN DONALD TRUMP'A ÇİM AZARI

Geceye katıldığımda etkinliğin Donald Trump için yapıldığını gördüm, yanına gittim ve çimenlerle ilgili şikayetimi söyledim. 'Sizin yüzünüzden çimenler mahvoldu' dedim. Beni tepeden tırnağa süzdü ve 'Küçük Hanım o çimler blok bloktur ve bozulanları kaldırıp yerine yenilerini koyabilirsiniz, onlar hazır çim' şeklinde bir açıklaması oldu. Tabi yıllar önce o zaman hazır çimin ne olduğunu bilmiyoruz, ben de yetişmesi uzun zaman alacağı için adama kızmıştım."


Magazin Haberleri

Yorum