Banu Parlak yeni klibi Narin Yarim ile Youtube'da izleniyor

Oğuzhan Hacıoğlu
2673 kere okundu

Magazin

Banu Parlak yeni klibi Narin Yarim ile Youtube'da izleniyor - Magazin Haberleri

İnstagram'da söylediği şarkılar ile fenomen olan Banu Parlak yeni klibi Narin Yarim ile Yotube'da izlenmeye başladı.

Ünlülerin şarkılarını söylerken yaptığı abartılı mimiklerle insragram'da popüler olan Banu Parlak araba içerisinde bu kez kendi parçasını söyledi. Narin Yarim adlı single parçası ile müzikseverlerin karşısna çıkan Banu Parlak geçtiğmiiz günlerde Ali Şan ve Çağla Şıkel'in televizyon programına konuk olmuş ve burada bazı şarkıcıların kendisinin popülerliğinden yararlanmak için şarkılarını arabasında söyleyerek instagram hesabından paylaşması için reklam anlaşması teklifi ile geldiğini ifade etmişti.

https://www.youtube.com/watch?v=vBeWX3_HKk8

Fotoğraf ve video paylaşım sitesi olan instagram üzerinde 700 bin takipçisi bulunan Banu Parlak'ın 6 Kasım'da Youtube'de müzikseverlerin beğenisine sunduğu Narin Yarim adlı klibi kısa süre içerisinde 60 binin üzerinde görüntülenmeye ulaşırken Youtube'un Türkiye'deki trend videolar lsitesine de girmeyi başardı.

Banu Parlak'ın vine videoları

Youtube'da Voice Beat Production platformu altında yayınlanan Narin Yarim adlı şarkısını sahnelerinde de söylemeye başlayan Banu Parlak geçtiğimiz günlerde instagram hesabındna yaınyladığı yeni videosunda bu kez kendi şarkısını söyledi.


Magazin Haberleri

Yorum