Banu Parlak’ın yeni klibi Narin Yarim Youtube’da 60 milyon izlendi

0
51

Instagram’da söylediği şarkılar ile fenomen olan Banu Parlak yeni klibi Narin Yarim ile Yotube’da izlenmeye başladı.

Ünlülerin şarkılarını söylerken yaptığı abartılı mimiklerle insragram’da popüler olan Banu Parlak araba içerisinde bu kez kendi parçasını söyledi. Narin Yarim adlı single parçası ile müzikseverlerin karşısna çıkan Banu Parlak geçtiğmiiz günlerde Ali Şan ve Çağla Şıkel’in televizyon programına konuk olmuş ve burada bazı şarkıcıların kendisinin popülerliğinden yararlanmak için şarkılarını arabasında söyleyerek instagram hesabından paylaşması için reklam anlaşması teklifi ile geldiğini ifade etmişti.

https://www.instagram.com/p/BS5rMyMB78M/?taken-by=prlkbanu&hl=tr

Fotoğraf ve video paylaşım sitesi olan instagram üzerinde 700 bin takipçisi bulunan Banu Parlak’ın 6 Kasım’da Youtube’de müzikseverlerin beğenisine sunduğu Narin Yarim adlı klibi kısa süre içerisinde 60 binin üzerinde görüntülenmeye ulaşırken Youtube’un Türkiye’deki trend videolar lsitesine de girmeyi başardı.

Banu Parlak’ın vine videoları

Youtube’da Voice Beat Production platformu altında yayınlanan Narin Yarim adlı şarkısını sahnelerinde de söylemeye başlayan Banu Parlak geçtiğimiz günlerde instagram hesabındna yaınyladığı yeni videosunda bu kez kendi şarkısını söyledi.

 

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here