Bayhan Hanife'yi dansa kaldırdı ve İngilizce My Love şarkısını söyledi

Serhat Ramay
1211 kere okundu

Televizyon

Bayhan Hanife'yi dansa kaldırdı ve İngilizce My Love şarkısını söyledi - Televizyon Haberleri

Bayhan Zuhal Topal'la adlı evlilik programında Hanife'yi dansa kaldırdı iki de güzel şarkı söyledi. Star'ın sevilen evlilik programında ilk kez dans eden Hanife ile Bayhan'ın arasındaki buzlar da böylelikle erimiş odu. Bayhan hem Kim Bu Gözlerindeki Yabancı hem de My Love şarkılarını söyledi.

Star TV’nin Zuhal Topal’la isimli evlilik programında Bayhan fırtınası esti. Bayhan sevgilisi Hanife ile hem dans etti hem de birbirinden güzel iki şarkı söyledi.

bayhan ile hanife zuhal topalın programında dans etti

Önce Deniz Seki’nin Kim Bu Gözlerindeki Yabancı şarkısını söyleyen Bayhan ardından da onu Pop Star yarışmasında meşhur eden My Love şarkısını söyledi. Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Star TV’nin evlilik programında Hanife ilk kez dans ettiğini söyledi. Bayhan Hanife’ye büyük bir jest yaparak hem onu dansa kaldırdı hem de şarkı söyledi.

bayhan hanife için ingilizce my love şarkısını söyledi

Hanife ile Bayhan'ın arası açıktı

Bayhan önceki gün canlı yayında Hanife'ye çok sert davranmıştı. Bunun nedeni Hanife'nin eski talibiyle görüşmesiydi. Bayhan, "Benimleyken eski talibinle nasıl görüşürsün" diyerek Hanife'ye sert şekilde tepki göstermişti. Hanife ne yaptıysa Bayhan'ın gönlünü almayı başaramamıştı.

Etiketler: bayhanzuhal topal

Televizyon Haberleri

Yorum