Beren Gökyıldız ne kadar para kazanıyor?

0
56

Anne dizisinin 7 yaşındaki minik yıldızı Beren Gökyıldız ne kadar para kazanıyor? Henüz iki bölümü yayınlanmasına rağmen oyunculuğuyla izleyenlerin kalbine işleyen Beren Gökyıldız her gün daha da popüler hale geliyor.

Star’da henüz ilk iki bölümü yayınlanan drama ve aile dizisi Anne’nin küçük oyuncusu Beren Gökyıldız’ın ne kadar kazandığı ortaya çıktı. Dizide Melek karakterni canlandıran Beren’in aylık kazandığı para 20 bin lira.

Beren Gökyıldız ne kadar kazanıyor?

Cansu Dere, Vahide Perçin ve Gonca Vuslateri ile başrolleri paylaşan Beren Gökyıldız ilk olarak Kocamın Ailesi adlı dizide boy göstermişti. Bir dondurma reklamında da oynayan 7 yaşındaki minik oyuncu, şimdilerde Star kanalında yayınlanan Anne dizisiyle gündemde. Minik Beren daha Show TV’deki Güldüy Güldüy adlı komedi programında da rol almıştı.

İstanbul’da 2009 yılında dünyaya gelen Beren Gökyıldız rol aldığı Anne dizisinden bölüm başına 5 bin TL, aylık 20 bin TL kazanıyor.

Beren Gökyıldız 2009 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Şu anda ilköğretim eğitimine devam ediyor.

Küçük yaşına rağmen oldukça başarılı bir performans sergileyen Gökyıldız, ilk olarak FOX TV’de yayınlanan Kocamın Ailesi dizisi ve sonrasında da Show TV ekranlarında yayınlanan ‘Güldüy Güldüy Show’da rol aldı.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here