Berna Demir: Atakan'ın babası 'Yüzüne kezzap dökeceğim' diye tehdit etti

Serhat Ramay
956 kere okundu

Televizyon

Berna Demir: Atakan'ın babası 'Yüzüne kezzap dökeceğim' diye tehdit etti - Televizyon Haberleri

Atakan'ın sevgilisi Berna Demir Renkli Sayfalar programında bomba açıklamalarda bulundu. Berna Demir 'Atakan'ın babası beni telefonda yüzüne kezzap dökeceğim diyerek tehdit etti' diye konuştu.

Atakan’ın eski sevgilisi Berna Demir, Berna Demir Renkli Sayfalar programında konuştu. Berna Demir, Atakan'ın babasının kendisini telefonda tehdit ettiğini söyledi. Atakan'ın eski sevgilisinin iddiasına göre, Atakan'ın babası Berna Demir'e telefonda "Senin yüzüne kezzap dökeceğim" diyerek tehdit etti.

Atakan'ın eski sevgilisi Berna Demir: Atakan'ın babası yüzüne kezzap dökeceğim diye tehdit etti

Berna Demir, Kanal D'de yayınlanan Renkli Sayfalar programında çok sarsıcı açıklamalar yaptı. İşte Berna Demir'in sözleri...

“Ben Atakan’a bunu daha önce sormuştum. Atakan ilişkim yok diye bana yemin etti. Kimsenin aklına bir şüphe kalmasın. Nişanlanmadan önce beni aradı. Nişanlanmadan bir ay önce beni aradı. Beni telefonla arayıp ne yapıyorsun dedi. Telefonda geleyim mi diye sordu. Beni Sarıyer’e çağırdı. Oraya gelemeyeceğimi söyledi. Sonrasında ben geleceğim dedi. Daha sonra babası beni arayıp tehdit etti. Ben bu adamdan ayrılalı bir yıl oldu. Ben Atakan ile varolmadın onunla da ölmeyeceğim. Her şey mümkünken benim twitter’a yazdığım her şey Atakan ile ilgili olduğu düşünülüyor. Babası bana “Senin yüzüne kezzap dökeceğim”.


Televizyon Haberleri

Yorum