Beşikaş kancayı Franck Ribery'ye taktı

Serhat Ramay
188 kere okundu

Beşiktaş

Beşikaş kancayı Franck Ribery'ye taktı | Futbol - Beşiktaş Haberleri

Başkan Fikret Orman, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'e 'Hocam istersen sana Franck Ribery'yi getireyim. Menajeri sürekli arıyor' teklifinde bulundu.

Fikret Orman'ın yaptığı Franck Ribery teklifine Şenol Güneş'ten cevap geldi.

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş ile Başkan Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi'nde bir üst tura çıkılması durumunda transferde izlenecek yol haritasını masaya yatırdı. Tecrübeli teknik adam sol kanada bir takviye yapılması konusunda şartların zorlanmasını istedi.

HOCAM RİBERY'Yİ ALALIM MI?

Avrupa futbolunu yakından takip eden Başkan Fikret Orman ise Güneş'e, "hocam istersen sana Franck Ribery'yi getireyim. Menajeri sürekli olarak bize haber gönderiyor. 1.5 sene oynasa bize yeter" dedi.

Güneş'in cevabı ise çok net oldu: Ribery iyi oyuncuydu. Ama geçmişte kaldı. Ben takıma bugünden yarına değil uzun süre hizmet edecek giderken de bize para kazandıracak oyuncular istiyorum. Şu anda eski günlerinden çok uzakta. Bize yararlı olma ihtimali zayıf.

Güneş'in sözlerini haklı bulan Orman da "hocam devre arasına daha çok var. Bakalım günler ne getirecek. Hem Şampiyonlar Ligi'nde hem Türkiye'de çok maçımız var. Sakatlıkların ve oyuncularun performansını görelim. Eğer gerek duyarsa gider konuşuruz. İstersen sadece kiralarız. Her türlü teklimizi yapabiliriz. Sonuçta bu kararı verecek olan sensin" diyerek noktayı koydu.


Beşiktaş Haberleri

Yorum