Beşiktaşlı Adriano'dan Napoli maçı öncesi açıklamalar

Metehan Nazlı
142 kere okundu

Beşiktaş

Beşiktaşlı Adriano'dan Napoli maçı öncesi açıklamalar | Futbol - Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş'ın bu sezon Barcelona'dan transfer ettiği Adriano Napoli maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Adriano, 'Hedefimiz 3 puan, kazanırsak çok önemli bir galibiyet almış oluruz.' dedi.

Beşiktaş'ın yıldız sol kanat oyuncusu Adriano Correia Napoli maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Tecrubeli oyuncu yarınki maçın zorlu geçeceğini vurgulayarak, "2 hafta içerisinde çok önemli oyuncular kaybettik. Bu da yarın daha çok sorumluluk yüklüyor bizlere. Herkesin sahada yüzde yüzünü göstermesi gerekecek. Hem yarın hem de sezonun geri kalanında onların yokluğunu aratmamaya çalışacağız. Hedefimiz üç puan, eğer galibiyetle ayrılabilirsek grupta önümüz açılacak” dedi.

'Taraftarımızın yardımına ihtiyacımız var'

Napoli'yi yakından tanıdıklarını belirten Brezilyalı futbolcu, "Napoli takımı önde oynamayı seven bir takım, bu durum gol atmayı kolaylaştırıyor. Yarın Napoli de istekli olacak. 3 puan için gelecekler buraya. Yakından tanıdığımız bir takım. Biz de elimizden geleni göstereceğiz yarın. Taraftarımızın da yardımıyla yarın galip ayrılmak istiyoruz” diye konuştu.

'Tosic ve ben Caner'in yokluğunu aratmayacağız'

Caner'in sakatlığına da değiyen Adriano, “Takım için çok büyük bir sakatlık. Tam birbirimizi anlayama başladığımız sırada böyle bir sakatlık oldu. İyi gidiyorduk, ligin geri kalanında Tosic ve ben elimizde geleni yapacağız. Caner’in yokluğu aratmamak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Etiketler: beşiktaşadriano

Beşiktaş Haberleri

Yorum