Beşiktaşlı taraftarlar bu kez Lig TV'yi protesto etti

Oğuzhan Hacıoğlu
173 kere okundu

Beşiktaş

Beşiktaşlı taraftarlar bu kez Lig TV'yi protesto etti | Futbol - Beşiktaş Haberleri

Beşiktaşlı taraftarlar sosyal medya üzerinden Lig Tv ve Şansal Büyüka'yı protesto ederek 'Beşiktaşla uğraşma Lig Tv' hashtagine binlerce mesaj attı.

Geçtiğimiz günlerde A Spor adlı televizyon kanalı ile Fotomaç gazetelerinin yer aldığı Turkuvaz medyayı boykot çağrılarında bulunan Beşiktaşlı taraftarlar Fikret Orman ile ilgili çıkan haberlerin ardından sosyal medyadan organize olmuştu.

Bu kez Süper Lig maçlarını yayınlayan yayıncı kuruluş Lig TV'ye yçnelik epkilerini dile getiren Beşiktaşlı taraftarlar sosyal medyada açılan "Beşiktaşla Uğraşma Lig Tv" hashtagine binlerce tweet gönderdi.

Beşiktaşlı taraftarların yayıncı kuruluş Lig TV ve Şansal Büyüka'yı protesto ettiği hashtag kısa süre içerisinde sosyal medyada günün en çok konuşulanları arasına girerken protestoya gerekçe olarak Beşiktaşlı taraftarlara ait sosyal medya hesaplarına gelen kapatma kararları gösterildi.

Beşiktaşı taraftarların hesaplarının Lig Tv'nin görüntülerine yer verdiği iddiasıyla erişime kapatıldığı öne sürülürken taraftarlar aynı uygulamayı Fenerbahçeli sporseverlerin de kullandığı ancak onlara ilişkin bir işlem yapılmadığını öne sürdü.

İŞTE BEŞİKTAŞ'LA UĞRAŞMA LİG TV HASHTAGİNE ATILAN O TWEETLER

https://twitter.com/sarimelissss/status/799978158229487616

Etiketler: beşiktaşlig tv

Beşiktaş Haberleri

Yorum