Beşiktaşlı taraftarlardan Turkuvaz Medya'ya boykot çağrısı

Oğuzhan Hacıoğlu
2021 kere okundu

Beşiktaş

Beşiktaşlı taraftarlardan Turkuvaz Medya'ya boykot çağrısı | Futbol - Beşiktaş Haberleri

A Spor ve Fotomaç'ta Beşiktaş ve Fikret Orman ile ilgili yapılan haberlerin ardından sosyal paylaşım sitesi Twitter'da Turkuvaz Medya Grubu'na boykot çağrısı yapıldı.

Turkuvaz Medya Grubu'na ait olan Fotomaç Gazetesi ve A Spor'un Beşiktaş ve Fikret Orman hakkında yaptığı haberlerin ardından sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden Turkuvaz Medya'ya yönelik boykot çağrılarında bulunuldu. Fikret Orman'a destek olmak istediklerini ifade eden Beşiktaşlı taraftarların oluşturduğu Turkuvaz Medya hashtagi kısa süre içerisinde Türkiye'nin Trend Topic listesinde birinci sıraya yükseldi. Beşiktaşlı taraftarların 30 bini aşkın tweet attığı hashtage kısa sürede binlerce yorum gelirken Turkuvaz Medya'dan konu ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Turkuvaz Medya'ya ait Fotomaç ve A Spor'un Beşiktaş'ın aleyhine taraflı yayın yaptığını iddia eden tarafarlar medya grubunu eleştiren tweetler atarken Beşiktaş taraftarının hafife alınmaması gerektiğini ifade ettiler.

Beşiktaş'ın bestelerini paylaşan taraftarlardan bir bölümü Turkuvaz medyaya ait yayın organlarını almayacaklarını dile getirirken ilerleyen saatlerde medya grubundan açıklama gelmesi bekleniyor.

işte Turkuvaz Medya Geubu ile ilgili atılan bazı tweetler


Beşiktaş Haberleri

Yorum