Beşiktaş'tan iki transfer daha

Serhat Ramay
211 kere okundu

Spor

Beşiktaş'tan iki transfer daha - Spor Haberleri

Transfer görüşmeleri için geçen hafta Londra'ya giden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın sonraki durağı Portekiz oldu. Orman, Porto’nun forveti Vincent Aboubakar ile stoperi Martins İndi’yi 1 yıllığına kiralamak için Portekizli yetkililerle masaya oturmaya hazırlanıyor.

Beşiktaş'ta transfer konusunda hareketli günler yaşanıyor. Londra'ya transfer görüşmeleri yapmak için giden başkan Fikret Orman, teknik direktör Şenol Güneş'in açıklamalarının ardından önceki gün İstanbul'a dönerken, hiç dinlenmeden Portekiz'e uçtu. Başkan Fikret Orman'ın burada Porto kulübü yetkilileriyle bir araya gelerek Vincent Abouabakar ve Bruno Martins İndi için son teklifini yapacağı öğrenildi.

Başkan Fikret Orman, Portekizli yöneticiler ile ilk olarak forvet mevkiinde görev yapan Vincent Aboubakar için görüşecek. Siyah-beyazlılar, Devler Ligi kozuyla oyuncuyu ikna etti ancak şu ana kadar kulübü Porto ile bir orta yol bulunmuş değil. Transferin pozitif yönde ilerlemesini sağlamak için bizzat görüşmelerde bulunacak olan Başkan Orman'ın, 24 yaşındaki Kamerunlu forvet Vincent Aboubakar için 1 yıllık kiralama teklifinde bulunacak.

Fikret Orman, Aboubakar dışında Porto'nun 24 yaşındaki Hollandalı stoperi Bruno Martins İndi'yi de isteyecek. Liverpool'un da peşinde olduğu sol stoper için İndi'yi kovalayan Beşiktaş'ın, Porto'da kadro dışı bırakılan Hollandalı oyuncu için daha önce 3 milyon euro teklif ettiği, Portekizli yetkililer bu rakamı az bulmasının ardından Başkan Fikret Orman'ın tıpkı Aboubakar gibi 1 yıllık kiralama teklifi sunacağı ifade edildi.


Spor Haberleri

Yorum