Beyaz Show bitti mi?

Serhat Ramay
929 kere okundu

Televizyon

Beyaz Show bitti mi? - Televizyon Haberleri

Habertürk magazin yazarı Esin Övet Beazıt Öztürk'ün yıllardır sunduğu Beyaz Show'un sona erdiğini iddia etti.

Esin Övet, Habertürk gazetesindeki köşesinde, "Biz bayılıyoruz bir şeyleri sürekli yenilemeye. Bozmaya, oynamaya. Kendi özelliklerinden çıkarmaya. Keşke devam edebilseydi. Şu çok belli ki eski tadı, lezzeti, keyfi olmayacak" diye yaztı.

Beyaz Show gerçekten bitti mi?

Hatırlarsınız geçen sezonun sonunda Beyaz’ın ‘Beyaz Şov’a ara vereceğini yazmıştım. Sezon başladı ama ‘Beyaz Şov’ başlamadı. Hatta 'Beyaz Şov Avrupa Turnesi'nin ekranda yayınlanacağı haberleri çıkıyor. Benim en başta aylar önce yazdığım mevzuya geliyor olay. Beyaz artık her hafta stüdyodan canlı yapmayacak. Yıllardır yaptığı Avrupa turnesini ekrana taşıyacak. Eski Beyaz’ın tadı, lezzeti, klasikleşmiş durumu olmayacak anlayacağınız. O da bitti, yitip giden lezzetler gibi.

Editörün notu: Beyazıt Öztürk neden şimdiye kadar uygulamaya sokmadığı turne konseptini şimdi uygulamaya karar verdi. Neden Beyaz Show yıllardır olduğu gibi Cuma günleri canlı yayınlanmayacak da banttan yayınlanacak. Çünkü Beyazıt Öztürk geçen yıl oldukça zo günler yaşadı. Bir PKK sempatizanının canlı yayında, milyonların gözü önünde terör örgütünün propagandasını yapması Beyaz'ı zor durumda bıraktı. Beyazıt karşısındaki kişinin niyetini sezemeyince konuşma uzamış, sonunda Beyazıt Öztürk olaydan günler sonra milyonlardan özür dilemek zorunda kalmıştı. Beyazıt Öztürk belki de bir daha böyle bir olay yaşamamak için programını banttan yayınlayacak.


Televizyon Haberleri

Yorum