Beyaz Show bu haftaki konukları kim yeni bölüm fragmanı

Oğuzhan Hacıoğlu
474 kere okundu

Televizyon

Beyaz Show bu haftaki konukları kim yeni bölüm fragmanı - Televizyon Haberleri

Beyaz Show'un bu haftaki konuklarının kimler olduğunu açıklayan 2 Aralık'ta ekrana gelecek yeni bölümünün fragmanı yayınlandı. Beyaz Show'un 2 Aralık Cuma günü konukları haberimizde.

Ünlü Şovmen Beyazıt Öztürk'ün bu sezon farklı bir format ile yayına aldığı Beyaz Show'un yeni bölüm konukları belli oldu. Geçtiğimiz yıl yaşanan talihsiz olaylar nedeniyle bu sezon programı canlı yapmak yerine farklı bir format tercih eden Beyazıt Öztürk, yeni bölümde yine birbirinden neşeli konuklarını ağırlayacak.

BEYAZ SHOW KONUKLARI VE SAATİ AÇIKLANDI

Kanal D'nin sevilen Talk Show programı Beyaz Show'da bu hafta, Bengü, Kubat, Murat Dalkılıç, Tolga Çevik ve Cengiz Bozkurt yer alacak. Bengü ve Murat Dalkılıç'ın şarkılarıyla renk katacağı gecede geçtiğimiz günlerde yeni klibini yayınlayan Kubat'ın da müzik ziyfeti yaşatacağı dile getirildi.

Öte yandan başarılı komedyen ve oyuncu Tolga Çevik ile yaklaşık 1 hafta önce 3. kez baba olan Cengiz Bozkurt programda yer alacak.

BEYAZ SHOW YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Cuma gecesi saat 23:30'da ekrana gelecek olan Beyaz Show'un yeni bölümünün fragmanı Kanal D'nin resmi Youtube kanalında yayınlandı. Fragmanda oyuncu ve şarkıcıların tanıtımı yapılırken programda yer alacak konuklarla ilgili bilgiler verildi. İşte Beyaz Show'un 2 Aralık Cuma günü ekrana gelecek olan yeni bölümünün fragmanı;

Etiketler: beyaz showfragman

Televizyon Haberleri

Yorum