Beyaz Show yeni sezon tanıtım fragmanı! Beyaz Show ne zaman başlayacak

Serhat Ramay
588 kere okundu

Televizyon

Beyaz Show yeni sezon tanıtım fragmanı! Beyaz Show ne zaman başlayacak - Televizyon Haberleri

Beyaz Show konukları belli oldu. Beyazıt Öztürk'ün fenomen programın Beyaz Show yeni sezonuyla ekranlara gelmeye başlıyor. Beyaz Show yeni sezonu ne zaman başlayacak? İlk sezonun konukları kim olacak? İşte bütün soruların cevabı.

Kanal D YouTube sayfasından Beyaz Show yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Yeni sezonun ilk bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanan Beyaz Show'un ilk bölümünde bomba konuklar var. Beyaz Show 18 Kasım günü kendi kanalında ve kendi saatinde başlayacak.

BEYAZ SHOW YENİ SEZONU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Beyaz'ın fenomen programı Beyaz Show 18 Kasım Cuma günü Berlin özel bölümüyle başlıyor. Yeni sezonun ilk bölümünde bomba konuklar var. Bu sezon programını Avrupa'da çekme kararı alan Beyaz Bağdat şarkısıyla yıla damga vuran Ayla Çelik'i konuk etmeyi ihmal etmedi.

beyaz show konukları kimler

Beyaz Show tanıtım fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=YuejtZChmWI

BEYAZ SHOW YENİ SEZON İLK BÖLÜM KONUKLARI KİMLER?

18 Kasım Cuma günü saat 23:30’ta ekrana gelecek olan Beyaz Show’un ilk konucu ünlü şarkıcı Hakan Altun olacak. Ardından Nejat İşler ile birlikte enfes bir aşk filmi çeken Serenay Sarıkaya Beyaz Show’da olacak. Beyaz Show’un konukları arasında başka kimler yok ki! Ünlü şarkıcılar Simge Sağın, Ayla Çelik ve Günah Benim Suç Benim ile milyonlarca kez izlenen Eypio da Beyoz Show’un konukları arasında. Son olarak Geniş Aile’nin sinema filminde rol alan güzel manken Özge Ulusoy ile Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının fenomen ikilisi Esra ve Sabit

Etiketler: beyaz show

Televizyon Haberleri

Yorum