Bir çöplükte iki horoz olmaz

Erol Yoldaş
888 kere okundu

Köşe Yazıları

Bir çöplükte iki horoz olmaz - Köşe Yazıları Haberleri

Biri şu yanlışa dur desin. Beşiktaş’ın gündeminde olan Samuel Eto'o Beşiktaş için kazanç değil zarar olur.

Hepinizin bildiği üzere Şenol Güneş Beşiktaş’ta parlak günler geçirmekte yönetim arkasında duruyor ve bul yıl şampiyonluk geldi. Bence giden arabanın tekerine çomak sokmaya gerek yok.

Samuel Eto'o sadece bir futbolcu değil, artık teknik adamlık işine soyunmaya başladı. Hatta hatta yönetici edalarında, başarı olursa ön plana çıkar kim susturacak bu adamı ve kötü gidişatta kontrol bende diyecektir, teknik adam halleriyle. Geçmişte bunun örneklerini çok yaşadık. Başarılı olmadı hiçbir takım, başarısızlığı hangisine mal edeceksiniz veya başarıyı beraber kabul edebilecekler mi hayalci olmayın!

Samuel Eto'o Antalya'da teknik adam ve futbolcu olarak devam etsin zaten başarılı da. Yerinden kıpırdamasın! Antalya'ya ve Beşiktaş için en iyisi bu olur.

KISSADAN HİSSE

Bir toplumda iki baş, bir iş yerinde iki yönetici olmaz. Olursa aralarında kıskançlık, çekememezlik yüzünden anlamazlık çıkar, fikir ayrılığına düşerler. Biri diğerini yok etmeye, bulunduğu yere tek baş olmaya çalışır. Bu çatışma sonunda güçlü kalır güçsüz gider.


Köşe Yazıları Haberleri

Yorum