Bir Garip Aşk 12. bölüm yeni fragmanı izle! Son bölüm özeti - 2 Aralık Cuma

Serhat Ramay
1035 kere okundu

Bir Garip Aşk

Bir Garip Aşk 12. bölüm yeni fragmanı izle! Son bölüm özeti - 2 Aralık Cuma | Televizyon - Bir Garip Aşk Haberleri

Bir Garip Aşk 12. bölüm fragmanında neler olacak? Kanal 7'nin efsane dizisi Bir Garip Aşk'ın son bölümü ve yeni fragmanıyla ilgili detaylar haberimizde. Kuşi ile Arnav arasındaki beklenen aşk ilk kıvılcımlarını vermeye başladı. Kuşi şehri terk edeceğini söylerken Arnav'ın 'Böyle gidemezsin' itirazı kulaklarda çınlıyor. Bir Garip Aşk 12. bölüm yeni fragman videosu haberimizde.

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk tekrar bölümleriyle her akşam izleyiciyle buluşuyor. Bir Garip Aşk bu akşam 12. bölümü ile ekranda olacak. Dizinin yeni bölüm fragmanı ile ilgili ipuçları ve son bölümde neler olacak sorusunun yanıtı haberimizde.

Kuşi'nin yeni fragmanda Arnav'a söyledikleri "Benden nefret ediyorsun. Şehri terk ediyorum. Sonsuza kadar" sözleri Arnav'ın verdiği tepki hayli ilginç.

BİR GARİP AŞK 12. BÖLÜM FRAGMANI

Bir Garip Aşk 12. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimiz güncellendi ve video haberimizde eklendi.

Kuşi ve kardeşi Payal Delhi’den ayrılmaya karar verirken beklenmeyen gelişmeler yaşanır Bir Garip Aşk dizisinde. Kuşi şirkette son kalan eşyaları almak için yola çıkırken beklenmeyen bir sürprizle karşılaşır. Kuşi şirkette kimsenin olmadığını düşünürken orada Arnav ile karşılaşır. Aşk her koşulda ikisini birbirine çekmektedir. Kuşi depodan eşyalarını almak isterken onun peşine Arnav da takılır. Kuşi karanlık depoda yine bir sakarlık yapıp düşmek üzereyken imdadına yine Arnav yetişir.

bir garip aşk 12. bölüm fragmanı

ARNAV İLE KİŞE ARASINDA SÜRPRİZ YAKINLAŞMA

Arnav Kuşi’de depoda yeni bir konuşma yapmaya hazırlanıyordu. Bu nedenle kapıyı kapattı. Kapı tam bu anda kendiliğinden kilitlendi. Kuşi ile Arnav depoda yalnız başlarına mahsur kalmış oldular. Kuşi Arnav’ın elinden kurtulmak için her yolu denese de başarılı olamadı. Pencereyi açmak istedi bu kez de rüzgar nedeniyle savrulan şalı Arnav’ın eline geçti. Kuşi sonunda Arnav’a Delhi’ye gitmek istediğini söyledi.

bir garip aşk 12. yeni bölüm fragmanı

Bir Garip Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz. Sevilen Hint dizisi her akşam saat 9’u 10 geçe ekrana geliyor.


Bir Garip Aşk Haberleri

Yorum