Bir Garip Aşk 3. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti

Serhat Ramay
311 kere okundu

Televizyon

Bir Garip Aşk 3. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti - Televizyon Haberleri

İlk bölümde başına gelen talihsizlikler nedeniyle kız kardeşinin iptal olmasına neden olan Kuşi'nin başı büyük belaya girdi. Bir Garip Aşk adlı dizinin 3. bölüm yeni fragmanında Arnav ile Kuşi'yi nasıl bir macera bekliyor? Dizinin yeni bölümü Çarşamba akşamı yayınlanacak.

Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Deli Divane 3. bölüm fragmanı 23 Kasım Çarşamba günkü bölümle ilgili ipuçları veriyor. Ama önce gelin 2. bölümde neler oldu bir hatırlayalım.

Kuşi'yi Arnav'in kucağında televizyonda görenler hem onu hem de ailesini namussuzlukla itham ederler. Kuşi ve ailesine sokakta bir grup insan sataşırken ortaya ilk kez dizinin en kötü adamı Shyam çıkan ve onları kurtarır.

Bir Garip Aşk 3. yeni bölüm fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Shyam her ne kadar Kuşi ve ailesinin haytına böyle iyi bir şeklide dahil olsa da sonrasında onlara büyük kötülükler yapacak.

BİR GARİP AŞK 3. BÖLÜM YENİ FRAGMANI

Kuşi görüntüleri televizyonlara dağıtan gazetecinin peşine düşmeye hazırlanırken bu kez de motoruyla Arnav'ın arabasına çarpar. Arnav küstah bir zengin çocuğu gibi Kuşi'den arabasına verdiği zararı ödemesini ister. Ancak çalışmayan, parası olmayan Kuşi kendini çok çaresiz hisseder. Deli Divane yeni bölüm fragmanında Arnav ile Kuşi'nin maceraları daha da artacak. Birbirleriyle daha da sık karşılaşacaklar.


Televizyon Haberleri

Yorum