Bir Garip Aşk 6. yeni bölüm fragmanı izle - 26 Kasım Cumartesi Kanal 7

Serhat Ramay
2014 kere okundu

Bir Garip Aşk

Bir Garip Aşk 6. yeni bölüm fragmanı izle - 26 Kasım Cumartesi Kanal 7 | Televizyon - Bir Garip Aşk Haberleri

Bir Garip Aşk Cumartesi günü yayınlanacak 6. bölümde neler olacak? Yeni fragmanda Arnav Kuşi'yi işten kovmak için çareler aramaya devam ediyor. Bir Garip Aşk 7. yeni bölüm fragmanı sizlerle.

Kanal 7'de tekrar bölümleriyle ekrana gelen Bir Garip Aşk dizisinin beklenen yeni fragmanı yayınlandı. Her akşam izleyiciyle buluşan dizinin son bölümünde Arnav ile aynı ofiste çalışmaya başlayan Kuşi'nin yaşadığı zorluklar anlatılmıştı. Bakalım 6. bölümde neler olacak? İşte akşamları ekrana gelen sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk'ın 6. bölüm fragmanı.

BİR GARİP AŞK 6. BÖLÜM FRAGMANI

Bir Garip Aşk 26 Kasım Cumartesi günü yayınlanacak 6. bölüm fragmanıyla gündemde. Arnav’ın ofisinde 15 günlüğüne çalışmayı kabul eden Kuşi’yi çok zorlu günler beklemektedir. Arnav’ın verdiği her görevi başarıyla yerine getiren Kuşi, Arnav’ı şaşırmayı başarmıştı. Erkeklerin ölçülerini almak ve İngilizce notlar almak. Kuşi bütün görevlerin üstesinden gelerek ofisteki çalışanları bile şaşırtmıştır.

bir garip aşk 7. bölüm fragmanı izle

Kuşi Bir Garip Aşk dizisinin ilk bölümünde sakarlıkları nedeniyle ablası Payal’in düğününün bozulmasına neden olmuştu. Payal ile Arnav’ın kardeşi Akaş arasında ilginç bir yakınlaşma başlamıştır. Pazarda karşılaşan ikili birbirlerinden etkilenmeye mi başladı?

bir garip aşk yeni fragmanı izle

İNSANLARIN ALAY ETMESİ KUŞİ'Yİ DAHA DA GÜÇLÜ KILDI

Ofis çalışanları Arnav'ın karşısında Kuşi'ye hiç tanımazken o azmiyle herkesi şaşırtır. En başta da Arnav'ı şoka uğratır. Çünkü kendisine verilen bütün işleri büyük bir başarıyla yerine bitirmektedir. Arnav ile sözleşme imzalamak belki Kuşi'ye en başta büyük bir yanlış gibi gelmişti ancak zamanla bu fikri değişir. Kuşi kendi gücüne inanmaya başlar.


Bir Garip Aşk Haberleri

Yorum