Bir Garip Aşk 9. yeni bölüm fragmanı - 29 Kasım Salı

Serhat Ramay
194 kere okundu

Bir Garip Aşk

Bir Garip Aşk 9. yeni bölüm fragmanı - 29 Kasım Salı | Televizyon - Bir Garip Aşk Haberleri

Kanal 7'nin her akşam ekrana gelen Hint Dizisi Bir Garip Aşk 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Kuşi başına gelenler nedeniyle Arnav'ın yanında çalışmayacağını açıklamaya karar verir. İşte Bir Garip Aşk yeni fragmanı.

Egosuyla ünlü Arnav bu kez çok sert bir kayaya çarptı. Kuşi'nin istifa etmesi için elinden gelen her şeyi deneyen Arnav son yaşananların ardınadn birazcık olsun vicdan azabı çekmeya başlar. Kuşi'yi gecenin bir yarısı terk edilmiş metruk bir binaya gönderen Arnav'ın aklı yine de Kuşi'de kalır. yaşanan kötü olaylardan artık Kuşi'nin de ailesinin haberi olur ona işi bırakması için baskı yaparlar. İşte Bir Garip Aşk 9. bölüm fragmanı.

İstifa etmek için Arnav ile yüz yüze görüşmeyi isteyen Kuşi ofise gittiğinde Arnav'ın orada olmadığını öğrenir. Ardından da soluğu Raizada ailesini evinde alır. Kuşi'nin Arnav'a karşı tavırları bir hayil hoşuna giden Devyani'nin amacı Arnav'ı Lavanya'dan uzaklaştırmak olduğu için Kuşi'ye sempatiyle yaklaşır,

BİR GARİP AŞK 9. BÖLÜM FRAGMANI

Raizada ailesi Kuşi ile ilk kez karşılaşır ve hem Devyani hem de Arnav'ın ablası ondan çok ama çok hoşlanır.

br garip aşk 9. bölüm fragmanı izle

Kendisine gelen Kuşi başına gelenlerden dolayı Arnav’ın yanında çalışmayı bırakmaya karar verir. Yazdığı istifa mektubunu şirkete götürdüğünde Arnav’ın o gün evde olacağını öğrenen Kuşi, Raziada malikânesine gider. Onun, Arnav’a cevap hakkı tanımadan konuşması Devyani, Anjali ve Manaroma’nın büyük bir şaşkınlık yaşamasına sebep olur. Bu konuşma aynı zamanda Kuşi'nin Devyani tarafından benimsenmesini sağlar. Kuşi, Arnav’ın tabularını yıkmaya başlamıştır. Lavanya ise Arnav’ın kalbini kazanmak için verdiği mücadelede artık önemli bir rakibi olduğunu anlar. Arnav niçin evden ayrılmak isteyecek? Kuşi işi bırakacak mı?


Bir Garip Aşk Haberleri

Yorum