Bir Garip Aşk ne zaman başlıyor? İşte oyuncu kadrosu

0
415

Bir Garip Aşk ne zaman başlıyor? Kanal 7 yeni yayın dönemine yeni ve eski Hint dizileriyle giriyor. Önceki ay Kanal 7’de yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Bir Garip Aşk yeni sezonda yeni bölümleriyle ekranda olacak. İşte Bir Garip Aşk ne zaman yayınlanmaya başlayacak sorusunun yanıtı ve yeni oyuncu kadrosu.

Geleneklerine bağlı Kuşi ile ünlü tasarımcı Arnav’ın dillere destan aşk hikayesinin anlatlıdığı Bir Garip Aşk yeni yayın döneminde Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. Belki de Kanal 7’nin en büyük başarısını yakaladığı dizi olarak biliniyor Bir Garip Aşk. Barun Sobti’nin Arnav’ı ve Sanaya İrani’nin de Kuşi’yi canlandırdığı Bir Garip Aşk yeni yayın döneminde yeni bölümleriyle ekrana gelecek. Bir Garip Aşk ne zaman başlayacak? Bir Garip Aşk’ın oyuncuları kimler?

Bir Garip Aşk ne zaman başlayacak?

Bir Garip Aşk çok yakında Kanal 7 ekranlarında izleyenleri ile buluşacak. Hint dizilerinin değişmeyen adresi Kanal 7 henüz dizinin başlayacağı tarihle ilgili net bir açıklamada bulunmadı. Ne zaman başlayacak sorusunun kesin bir yanıtı henüz yok. Ancak yeni yayın döneminde pek çok dizi Kanal 7 ekranlarında olacak.

2011 yılında Hindistan’da yayınlanmaya başladığında büyük beğeni toplayan dizi geçen yıl da Bir Garip Aşk adı ile Kanal 7’de izleyici karşısına çıkmıştı.

Bir Garip Aşk dizisi hakkında

Ablası Payal’in düğün hazırlıkları ile ilgilenen Kuşi, damat ve ailesinin kaldığı otele gider. O gece Hindistan’ın en ünlü moda tasarımcılarından biri olan Arnav da yeni tasarımlarını müşterilerine tanıtmak için bir defile düzenlemiştir. Dalgınlığı yüzünden kendisini bir anda bu defilenin ortasında bulan Khushi böylelikle ilk kez Arnav ile karşılaşmış olur.

Daha sonra pek çok kez farklı sebeplerle karşılaşan ikili yaşayacakları büyük aşktan habersiz oldukları için sürekli tartışırlar. Hırslarının esiri olan Arnav eline geçen her fırsatta Khushi’yi aşağılasa da o iyi yürekli bir karaktere sahiptir ve bunlara aldırış etmez. Birbirleriyle olamayan ama ayrı da kalamayan Khushi ve Arnav zamanla birbirlerine duydukları büyük aşkın farkına varır. Ancak karşılarına pek çok engel çıkacaktır. Aşklarının gücü karşılarına çıkan zorlu engellerin üstesinden gelmelerine yardımcı olacak mı?

Bir Garip Aşk oyuncuları

21 yaşındaki Barun Sobti dizide Arnav karakterini canlandırıyor. 31 yaşındaki Barun Hindistan Delhi doğumlu. 1.78 boyunda ve evli. En iyi ekran çifti dalında Hindistan TV ödülü sahibi.

Tıpkı Barun Sobti gibi Sanaya Irani de Türk izleyicisinin gönlünde taht kurdu. Dizide Kuşi karakterini canlandıran 32 yaşındaki oyuncu Hindistan Mumbai doğumlu. Sanaya da en iyi ekran çifti dalında Hinditan TV ödülü sahibi. Ayrıca yine Hindistan’da en iyi kadın başrol oyuncusu dalında da adaylığı bulunuyor.

Bir Garip Aşk ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı üçüncü kez gündeme gelebilir. Dizinin Kanal 7 televizyonunun yeni sezona girmesiyle ekrana geleceği belirtilmiş ve bu gerçekleşmişti. Yeni sezonda Bir Garip Aşk dizisi 3. tekrarıyla ekranlarda olabilir.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here