Boğaçhan Tuzcu ile Berker Türker Mehtap için kavga etti

Serhat Ramay
458 kere okundu

Kısmetse Olur

Boğaçhan Tuzcu ile Berker Türker Mehtap için kavga etti | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Kısmetse Olur evinde damat adayları Mehtap için kavga etti. Boğaçhan Tuzcu ile Berker Türker gelin adayı Mehtap için kavga etti.

Kısmetse Olur yarışmasına Mehtap için kavga eden damat adayları damga vurdu. Eve yeni gelen damat adayları Berker ile Boğaçhan ikisi birden Mehtap'a aday olunca ortalık karıştı. Berker ve Boğaçhan Mehtap için büyük tartışma yaşadı.

kısmetse olur berker mehtap ile ilişki yaşıyor

KISMETSE OLUR EVİNDE DAMAT ADAYLARI MEHTAP İÇİN KAVGA ETTİ

Berker Türker eve geldiğinde Mehtap Taşkıran için aday olduğunu söylemişti. Birlikte romantik bir yemeğe de çıkmışlardı. Mehtap da ilk anda Berker’in yaklaşımına karşılık vermişti. Ancak bugün Kısmetse Olur yarışmasında işler karıştı. Boğaçhan Tuzcu bugün bir çiçek alıp Mehtap’ın yanına gitti. Mehtap’a onunla ilişki yaşamak istediğini söyledi. İşler bir anda karıştı. Boğaçhan’ın hamlesine karşı Berker de bir yüzük alıp soluğu gelinler evinde aldı. Diz çöküp Mehtap’a hediyesini vermek istedi.

kısmetse olurda mehtap için berker ve boğaçhan kavga etti

Boğaçhan 22 yaşındaki Berker'in bir çocuğu olan Mehtap içicn uygun bir aday olmadığını söyledi. "Bir çocuğa baba olacak kadar olgun değil. Bir baba olacaksa bunun için en uygun aday benim" diyerek konuştu.

kısmetse olur evinde boğaçhan mehtapa aday oldu


Kısmetse Olur Haberleri

Yorum