Bruma Tottenham'a transfer olacak iddiası

Oğuzhan Hacıoğlu
305 kere okundu

Galatasaray

Bruma Tottenham'a transfer olacak iddiası | Futbol - Galatasaray Haberleri

Galatasaray'ın genç yıldızı Bruma, Fenerbahçe derbisinde Tottenhamlı yetkililer tarafından izlenecek. Bruma'nın performansının beğenilmesi halinde Tottenham Bruma'nın transferi için masaya oturacak.

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanacak olan Süper Lig karşılaşmasını uzun süredir Bruma'yı takip eden Tothennam'dan yetkililer de izleyecek.

Galatasaray’daki performansıyla dünyanın dikkatini çeken Bruma için en ciddi ilgilenen kulüp Tottenham scout ekibi daha önce 6 kez genç Portekizli'yi izlemişti. Maç maç futbolcunun gelişimini yakından inceleyen Tottenham, gelen olumlu raporlar doğrultusunda Fenerbahçe derbisine de bir heyet gönderecek.

BRUMA TOTTENHAM'A TRANSFER OLABİLİR

Tottenham'ın kesenin ağzını açması ve devre arasında Galatasaray’ın kapısını çalması bekleniyor. Sarı-kırmızılı yönetim ise 25 milyon Euro'dan aşağı bir rakama hayır diyecek.

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray performansı gittikçe artan genç futbolcusuna sözleşme uzatma teklifi önermiş ancak Bruma, İngiltere liginde oynamak istediği için bu teklifi reddetmişti.

Bruma'nın bonservissiz olarak başka bir takıma transfer olmasını istemeyen Galatasaray'ın Tottenham'dan ciddi bir teklif gelmesi halinde İngiliz kulübünün yetkilileriyle masaya oturarak Bruma'dan gelir elde etmek için Tottenham'dan gelecek teklifi değerlendirmesi bekleniyor.


Galatasaray Haberleri

Yorum