Bu program kaçmaz! Nurettin Veren A Haber'de

Serhat Ramay
285 kere okundu

Türkiye

Bu program kaçmaz! Nurettin Veren A Haber'de - Türkiye Haberleri

A Haber ekranlarını Nurettin Veren'e açtı. Hüseyin Gülerce'nin önceki gün konuk olduğu programa telefonla bağlanarak 'Beni neden çıkarmıyorsunuz' diye serzenişte bulunan Nurettin Veren, bu akşam a haber ekranlarında FETÖ'yü enine boyuna anlatacak.

Önceki hafta CNN Türk ekranlarında Latif Erdoğan konuşurken programa telefonla bağlanıp “Beni neden konuşturmuyorsunuz” diyerek yaşadığı hayal kırıklığını dile getiren Nurettin Veren buna benzer bir tepkiyi önceki gün de A Haber ekranlarında dile getirmişti.

Bir dönem Fethullah Gülen’in en yakınındaki ismi olan, Zaman gazetesini uzun yıllar yöneten Nurettin Veren bu akşam konuşulamayanları A Haber ekranlarında anlatacak.

HÜSEYİN GÜLERCE’YE ÇIKIŞMIŞTI

Nurettin Veren önceki hafta CNN Türk’te FETÖ’yü anlatan Latif Erdoğan’ı programa telefonla bağlanarak kibirlilikle suçlamıştı. Veren önceki gün de gazeteciler karşısında FETÖ’yü anlatan Hüseyin Gülerce’ye gösterdi.

Veren “Ben buradayken neden ekranlara çıkamıyorum. Benim elimde tonlarca belge var. Hüseyin Gülerce benim ismimden bir kere bile bahsetmedi. Merkez medyada neden kimse beni konuşturmuyor” diyerek serzenişte bulunmuştu.

Nurettin Veren memnuniyetsiz bir şekilde telefonu kapattıktan sonra programın moderatörü Murat Gener “Ekranımız size her zaman açık” diyerek bir davette bulunmuştu.

Nurettin Veren o davete bu akşam icabet ediyor. A haber Nurettin Veren’in katılacağı programın duyurusunu twitter hesabından yaptı.

Özellikle son dönemde oldukça başarılı işlere imza atan gazeteci Murat Gener moderatörlüğünde Mahmut Övür, Ferhat Ünlü ve Cem Küçük sorularıyla Nurettin Veren’i terletecek.


Türkiye Haberleri

Yorum