Bu yatın kendi kumsalı var

Serhat Ramay
237 kere okundu

Teknoloji

Bu yatın kendi kumsalı var - Teknoloji Haberleri

Norveç merkezli şirket olan Hareide Design yeni süper lüks yat konseptini tanıttı. İster bahçe keyfi yapın ister tekneden inmeden play keyfi.

Günümüzde yat konseptleri artık süper lüks otelleri aratmıyor. Bunun yeni örneği adını uzunluğu olan 350 Feet yani 108 Metreden alan Hareide 108M. Tasarım sürecinde, ekip için uzay ve saf doğa kombinasyonları ilham kaynağı oluyor. Bu iki farklı komponentin karışımı sonunda 108M’in bu etkileyici tek gövde ve keskin tasarımı ortaya çıkıyor.

Yatın kendi plajı da var

Megayatın donanımsal anlamda barındırdığı sürprizler sadece bahçe ile de sınırlı değil. Ayrıca kendi plajını da üzerinde barındıran yatta birçok farklı tecrübe ve hissi bir anda yaşamak mümkün. Tek parça gövdeye sahip olan yat, dışarıdan bakıldığında adeta lüks bir konaklama tesisini andırıyor. Yatın içerisinde yemek salonu ve Sonsuzluk Havuzu adı verilen 20 metrelik havuz dışında helikopterlerin de aktif olarak kullanabileceği bir pistte mevcut. Yat içinde öyle farklı ortamlara yer veriliyor ki adeta içeride ayrı dışarıda ayrı bir dünya, sahiplerini bekliyor. Henüz konsept aşamasında olan yatın üretiminin ardından ne derece talep göreceği ise merak konusu.


Teknoloji Haberleri

Yorum