Bülent Emrah Parlak'ın babası Sabri Parlak vefat etti

Oğuzhan Hacıoğlu
560 kere okundu

Magazin

Bülent Emrah Parlak'ın babası Sabri Parlak vefat etti - Magazin Haberleri

Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı tiyatro programı ile tanınan oyuncu ve tiyatrocu Bülent Emrah Parlak babası Sabri Parlak'ı kaybetti.

Geçtiğimiz günlerde baba olmanın sevincini yaşayan başarılı oyuncu babası Sabri Parlak ile birlikte fotoğraf çektirmişti. Yine Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinden Burcu Gönder ile hayatını birleştiren Bülent Emrah Parlak'ın babasının ölüm nedeni henüz açıklanmazken baba Parlak, bugün Şakirin Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak. Başarılı oyuncunun son derece üzgün olduğu ifade edilirken eşi Burcu Gönder'in kendisine destek olarak moral vermeye çalıştığı dile getirildi. Sabri Parlak'ın cenaze töreninde Bülent Emrah Parlak'ı BKM mutfak oyuncularının da yalnız bırakmayacağı öğrenildi.

Oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Parlak’la ilgili acı haberi ise ünlü senarist Gani Müjde verdi. Müjde, sosyal medya hesabından Bülent Emrah Parlak’ın babasını kaybettiğini duyurdu. “Sevgili Dostumuz Bülent Emrah Parlak’ın babası vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Şakirin camiinden kaldırılacaktır” notuyla takipçilerini bilgilendiren Gani Müjde, Parlak’ın sevenlerini acı gelişmeden haberdar etti.

İşte Gani Müjde'nin yaptığı o paylaşım;

Bülent Emrah Parlak babası Sabri Parlak'ı dostlarının yalnız bırakmadığı cenaze töreniyle toprağa verdi.


Magazin Haberleri

Yorum