Bülent Ersoy'un örnek davranışı Renkli Sayfalar'da açıklandı

Oğuzhan Hacıoğlu
283 kere okundu

Magazin

Bülent Ersoy'un örnek davranışı Renkli Sayfalar'da açıklandı - Magazin Haberleri

Renkli Sayfalar'ın bugünkü konuğu modacı Tanju Babacan oldu. Tanju Babacan programda Bülent Ersoy'un örnek davranışını açıkladı.

Renkli Sayfalar'ın 9 Kasım'da ekrana gelen bölümüne modacı Tanju Babacan konuk olurken programda Bülent Ersoy ile ilgili örnek bir davranışı açıkladı. Divanın modacıları arasında yer alan Tanju Babacan, Ersoy'un kendisine yeni kürk mantolar dikmesini istediğini dile getirirken sahibi olduğu 8 lürkü satılığa çıkararak ihtiyaç sahibi kişilere ve vakıflara bağışlayacağını dile getirdi.

Her biri yaklaşık 5 bin TL değerinde olan kürklerin açık arttırma ile satışa çıkarıldığı öğrenilirken ortalama 40 bin TL'lik gelirin tamamının vakıflara bağışlanacağı ifade edildi.

KÜRK MANTOLU DİVA BÜLENT ERSOY

Bülent Ersoy'un bu davranışı ile diğer ünlülere de örnek olması gerektiğini ifade eden Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel yeni mantoların dikileceğinin öğrenilmesinin ardından espri yapmayı da ihmal etmedi. Kürk Mantolu Madonna'ya göderme yapan ikili "Kürk Mantolu Diva olacak o zaman" diyerek stüdyodakileri güldürdüler.


Magazin Haberleri

Yorum