Burak Yılmaz ikinci kez baba oldu

Ayşe Çolak
233 kere okundu

Magazin

Burak Yılmaz ikinci kez baba oldu - Magazin Haberleri

Milli futbolcu Burak Yılmaz ikinci kez baba oldu. Futbol yaşamına Çin'de devam eden milli futbolcu Burak Yılmaz'ın dün akşam ikinci kızı dünyaya geldi.

Galatasaray’ın eski yıldızı futbolcu Burak Yılmaz’ın eşi İstemi Yılmaz dün akşam ikinci çocuklarını dünyaya getirdi. Burak Yılmaz ve İstemi Yılmaz geçtiğimiz aylarda boşanma davası ile gündeme gelmişti. İstemi Yılmaz eşinden şiddet gördüğü gerekçesi ile boşanma davası açmıştı. Burak İstemi Yılmaz çiftinin 2015 yılında Nazlı isminde kızları olmuştu. İstemi Yılmaz dün bir kez daha anne oldu. Çin’de futbol hayatına devam ettiği için doğum sırasında eşinin yanında olamayan Burak Yılmaz, kişisel sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu. İşte o duygusal mesaj.

“Hoş geldin Derin'im...

23 Ağustosta gelecektin, ben de bu kadar uzakta olmayacak ve seni doğar doğmaz kucaklayacaktım.

Bir baba için en zor gecelerden birini bir telefon kadar yakın ama dokunamayacak kadar uzaklarda yaşadım. Planladığımız tarihten erken gerçekleşen doğum nedeni ile ailemin yanında olamasam da, Allahıma çok şükür ki ikinci evladımız Derinim ve Eşim için sağlıklı bir doğum gerçekleşti.

Dün gece hastaneye giden, ilgilenen, arayan ve destek olan herkese çok ama çok teşekkür ederim.

Allah'ımdan herkese bu duyguyu nasip etmesini dilerim.

Nazlım, Derinim hasretle sizi kucaklayacağım günü bekliyorum.”

Burak Yılmaz


Magazin Haberleri

Yorum