Burcu Biricik hamile mi? Bebek açıklamasının anlamı ne?

Serhat Ramay
2737 kere okundu

Magazin

Burcu Biricik hamile mi? Bebek açıklamasının anlamı ne? - Magazin Haberleri

Bebek açıklaması yapan Burcu Biricik hamile mi? Emre Yetkin ile yeni evlenen ünlü oyuncunun bebekle ilgili sözleri kafaları karıştırdı. Burcu Biricik hamile mi?

Burcu Biricik'in hamile olabileceği iddiası magazin basınına bomba gibi düştü. Burcu Biricik'in bebek istediği haberi ilk olarak Hürriyet gazetesinde yer aldı. Burcu Biricik, reklamcı eşi Emre Yetkin ile yönetmen Benar Tahire'nin yeni yaş kutlamasına katıldı. Burada magazin basınına açıklama yapan Burcu Biricik "Çocuk yapacağız" dedir.

Türkiye’de milyonlar onu Şeref Meselesi’ndeki rolüyle sevdi. Ardından da Hayar Şarkısı dizisiyle ekranlara sıkı bir dönüş yaptı. Diziler sezon tatilindeyken Ağustos ayında reklamcı sevgilisi Emre Yetkin ile evlenen Burcu Biricik uzun süreli balayına çıkmıştı.

Burcu Biricik hamile mi?

Balayından döner dönmez Hayat Şarkısı dizizinin çekimlerine başlayan Burcu Biricik, yakın arkadaşı Benar Tahire'nin yeni yaş gününe katıldı. Yaş gününde açıklama yapan Burcu Biricik 'hamile mi' sorularına neden olan şu sözleri sarf etti: Evlilik güzel bir şeymiş. Sezon bitsin çocuk yapacağız.


Magazin Haberleri

Yorum