Burcu Esmersoy ile Arda Turan arasındaki saat krizi yeniden hortladı

Serhat Ramay
394 kere okundu

Magazin

Burcu Esmersoy ile Arda Turan arasındaki saat krizi yeniden hortladı - Magazin Haberleri

Arda Turan Burcu Esmersoy ile arkadaşlığını lüks saati yüzünden mi bitirdi? Bu iddia Turan ile Esmersoy küstükten sonra magazin gündeminde uzun süre yer etmişti. Arda Turan bir süre takması için Burcu Esmersoy'a lüks saatini vermiş ancak güzel sunucu saati bir türlü geri vermek bilmemişti. Burcu Esmersoy Arda Turan'ın saatiyle bir kez daha görüldü.

Arda Turan ile Burcu Esmersoy arasındaki saat krizini yeniden hortladı. İddialara göre Burcu Esmersoy, kısa bir süre takmak için istediği 225 bin lira değerindeki lüks saati hala Arda Turan’a vermedi.

Burcu Esmersoy ile Arda Turan saat yüzünden küstü iddiası

Bilindiği gibi bir dönem çok sıkı fıkı olan Burcu Esmersoy ile Arda Turan uzun süredir bir arada görünmüyor. İki eski arkadaşın bu saat yüzünden küstüğü bile konuşulmuştu. Arda Turan’ın arkadaşlarına “Saatimi aldı bir türlü vermek bilmiyor” dediği bile iddia edilmişti. Öte yandan Burcu Esmersoy ile Arda Turan’ın arasının Aslıhan Doğan nedeniyle açıldığı bile konuşulmuştu.

Burcu Esmersoy'un kolunda Arda Turan'ın saati

Dedikodulara konu olan saat yine gündemde

İstinye Park’ta objektiflere takılan Burcu Esmersoy’un hala Arda Turan’ın saatini taktığı görüldü. Arda Turan’ın ortak arkadaşları vesilesiyle istediği saatin, Burcu Esmersoy’un kolunda olması dikkat çekti.


Magazin Haberleri

Yorum