Çağatay Ulusoy’dan yeni dizi için yeni imaj

Ayşe Çolak
384 kere okundu

Magazin

Çağatay Ulusoy’dan yeni dizi için yeni imaj - Magazin Haberleri

Yeni dizisi ile ekranlara gelmeye hazırlanan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, rolü için imaj değiştirdi. Rolü gereği bambaşka bir hale bürünen genç oyuncunun yeni hali beğenildi.

Bu sezon başrollerini Çetin Tekindor, Aras Bulut İynemli ile paylaşacağı Ay Yapım imzalı “İçerideki” dizisi ile ekranlara gelmeye hazırlanan Çağatay Ulusoy, rolü için imaj değiştirdi. Sinema filmi “Delibal” için uzattığı saçları ve sakalları ile sinemada sevenlerinin karşısına çıkan Çağatay Ulusoy, yeni dizisi için de imaj değiştirmekten çekinmedi. Oynayacağı role uygun olması için saçlarını kısacık kestiren ve kirli sakal bırakan Çağatay Ulusoy, dizide Sarp adında, Polis Akademisi’nde okuyan bir genci canlandıracak. Rolü için imajını değiştiren Çağatay Ulusoy, aynı zamanda rolünün daha inandırıcı olması için dövüş sporları ve silah kullanma dersleri de aldı.

Çağatay Ulusoy en son tv ekranlarına başrollerini Serenay Sarıkaya ile paylaştığı "Med Cezir" gelmişti. Ulusoy, dizisi bittikten sonra bir süre ekranlara ara vermiş ve ABD'de eğitim almıştı.


Magazin Haberleri

Yorum