Çağatay Ulusoy'un yeni sevgilisi Diyar Onar Kimdir?

Oğuzhan Hacıoğlu
2119 kere okundu

Magazin

Çağatay Ulusoy'un yeni sevgilisi Diyar Onar Kimdir? - Magazin Haberleri

Şu sıralar İçerde dizisinde başrol oynayan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un spiker ve sunucu Diyar Onar ile aşk yaşadığı iddia edildi. Takvim'in iddiasına göre Diyar Onar ve Çağatay Ulusoy bir süredir birlikteler.

Takvim Gazetesi'nde yer alan bir habere göre Çağtay Ulusoy güzel sunucu Diyar Onar ile aşk yaşıyor. Çağatay Ulusoy ile Diyar Onar'ın 2 aydır birlikte olduklarını ve ilişkilerini medyadan gizlediklerini öne sürülürken ikilininin Emirgan'dan bulunan bir mekanda geceleri buluştukları ve eğlendikleri iddia edildi. Diyar Onar'ın yakışıklı oyuncuyla aşkının duyulmaması sosyal medya hesaplarını kapattğı ifade edilirken Çağatay Ulusoy'un bir röportajında dile getirdiği "Esmer kızlardan hoşlanıyorum. Çok uzun boylu olmayacak. Gözleri anlamlı bakmalı ve büyük olmalı…" ifadelerine de haber içerisinde yer verildi.

DİYAR ONAR KİMDİR?

Bilkent Üniversitesi Ekonomi mezunu olan Diyar Onar'ın geçtiğmiz yıllarda Arda Turan ile aşk yaşadığı öne sürülmüş ancak kısa bir süre sonra ortaya çıkan olayda Diyar Onar'ın yakın arkadaşı olan Aslıhan Doğan ile Arda Turan'ın sevgili olduğu anlaşılmıştı. Sunuculuk ve spikerlik eğitimi alan Diyar Onar spor programlarında bir dönem sunuculuk yaparken geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabını kapatması dikkatlerden kaçmadı.


Magazin Haberleri

Yorum