Çağla Şıkel ahlaksızlar diyerek isyan etti

Oğuzhan Hacıoğlu
309 kere okundu

Magazin

Çağla Şıkel ahlaksızlar diyerek isyan etti - Magazin Haberleri

Geçtiğmiz günlerde Emre Altuğ'a sorulan 'cici baba' sorusuna yönelik açıklamalarda bulunan Çağla Şıkel soruyu soran basın muhabirlerine 'ahlaksızsınız' diyerek ateş püskürdü.

Emre Altuğ'a basın muhabirleri tarafından sorulan "Cici baba" sorusunu öğrenen eski eşi Çağla Şıkel çocuklarının babasını savunurken basın mensuplarının tavırlarına isyan etti.

Önceki gece Karaköy'de olan Emre Altuğ, geçtiğimiz günlerde bir muhabirin kendisine “Cici baba olmak hoşunuza gider mi?” diye sorduğunu söyledi. “Ben çok alıngan bir insanım. O soruya çok kızdım. Birbirimize anlayış gösterelim.” dedi.

ÇAĞLA ŞIKEL GAZETECİLERE KIZDI

Eski eşi Emre Altuğ'a böyle bir soru sorulduğunu öğrenen Çağla Şıkel isyan etti. "Çocuklarımın babasına gidip 'Cici baba olmak hoşunuza gider mi' diye soran gazeteci arkadaşlar! Ne hale geldiniz siz ya! " İşimiz bu bizim" kisvesi altında ne zamandan beri haddinizi aşmaya başladınız? Malzeme toplayabilmek adına insanları inciterek, damarlarına basarak belki de "üzerek" sormak mı, işiniz. Hayır bu sizin ahlaksızlığınız! Böyle bir soruyu çocuklarımın babasına sorma sebebiniz eğer benim açıklamalarım ise bundan sonra konuyla ilgili benden tek kelime duyamayacaksınız" dedi.


Magazin Haberleri

Yorum