Çağla Şıkel'in yeni sevgilisi Mahmut Ziylan iddası

Oğuzhan Hacıoğlu
851 kere okundu

Magazin

Çağla Şıkel'in yeni sevgilisi Mahmut Ziylan iddası - Magazin Haberleri

Bir süre önce Emre Altuğ'dan boşanan Çağla Şıkel'in adı o günden sonra hiç kimse ile anılmamıştı. Magazin gündemine bomba gibi düşen iddiada Çağla Şıkel'in yeni sevgilisinin işadamı Mahmut Ziylan olduğu iddia edildi.

2008 yılında evlendiği, iki çocuğunun babası Emre Altuğ’dan geçen yıl boşanan Çağla Şıkel, yeni aşkı iş dünyasında buldu. Ünlü mankenin Lumberjack, Dockers by Gerli, Kinetix, Polaris, Butigo gibi markaların da sahibi olan Mahmut Ziylan’ın işadamı oğlu Mahmut Ziylan’la aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

İddiaya göre Şıkel ve Ziylan, 2 ay önce aralarında Hakan Akkaya, Bengü ve Öykü Serter’in de bulunduğu ortak arkadaşları vasıtasıyla tanıştı. Sevgililer, geçtiğimiz salı günü Four Seasons Hotel’de yapılan 11. İstanbul Uluslararası Kumaş Tasarım Yarışması finalinde de bir aradaydı.

Şıkel, podyuma çıktığı organizasyonun ardından alandan Ziylan’la birlikte ayrıldı. Sevgililer, geceye Karaköy Goya’da devam etti. İkilinin gece boyu sohbet etmeleri mekandakilerin dikkatinden kaçmazken Çağla Şıkel'den konu ile ilgili bir açıklama gelmedi.


Magazin Haberleri

Yorum