Çağla Şıkel’in yeni sevgilisi Mahmut Ziylan iddası

0
69

Bir süre önce Emre Altuğ’dan boşanan Çağla Şıkel’in adı o günden sonra hiç kimse ile anılmamıştı. Magazin gündemine bomba gibi düşen iddiada Çağla Şıkel’in yeni sevgilisinin işadamı Mahmut Ziylan olduğu iddia edildi.

2008 yılında evlendiği, iki çocuğunun babası Emre Altuğ’dan geçen yıl boşanan Çağla Şıkel, yeni aşkı iş dünyasında buldu. Ünlü mankenin Lumberjack, Dockers by Gerli, Kinetix, Polaris, Butigo gibi markaların da sahibi olan Mahmut Ziylan’ın işadamı oğlu Mahmut Ziylan’la aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Çağla Şıkel’in yeni sevgilisi kim?

İddiaya göre Şıkel ve Ziylan, 2 ay önce aralarında Hakan Akkaya, Bengü ve Öykü Serter’in de bulunduğu ortak arkadaşları vasıtasıyla tanıştı. Sevgililer, geçtiğimiz salı günü Four Seasons Hotel’de yapılan 11. İstanbul Uluslararası Kumaş Tasarım Yarışması finalinde de bir aradaydı.


Çağla Şıkel, podyuma çıktığı organizasyonun ardından alandan Ziylan’la birlikte ayrıldı. Sevgililer, geceye Karaköy Goya’da devam etti. İkilinin gece boyu sohbet etmeleri mekandakilerin dikkatinden kaçmazken Çağla Şıkel’den konu ile ilgili bir açıklama gelmedi.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here